| Blueblueblueeah67 a întrebat:

Azi am inceput sa vorbim din nou cu fostul meu prieten care era foarte suparat pe mine... oare mai sunt sanse sa fim din nou impreuna?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca ati inceput sa vorbiti din nou cu toate ca era foarte suparat pe tine, eu zic ca mai sunt sanse sa fiti impreuna...

| Cosmin1I a răspuns:

Depinde care sunt motivele despartirii. Poti sa fi mai detaliata?

| Blueblueblueeah67 explică (pentru Cosmin1I):

Ne-am despartit din cauza prieteniilor care tot au barfit porcarii.

| Cosmin1I a răspuns (pentru Blueblueblueeah67):

Deci sa inteleg ca anumiti prieteni i-au zis ca il inseli sau ceva de genul..OK.In primul rand o relatie se bazeaza pe incredere si sa ii fie rusine daca el a ascultat de prietenii lui si nu de tine.Sansele ca tu sa te impaci cu el depind de modul in care voi va intelegeti in momentul acesta. Daca inca vorbeste cu dupa ce crede ca ti-ai batut joc de el(Si scuze)atunci exista sansa sa fi trecut cu vederea ceea ce s-a intamplat in trecut. P.S:Sfatul meu este dat fara a stii motivele exacte si timpul in care voi nu ati vorbit sau ati fost impreuna ..Succes.

| Indestructible a răspuns:

De ce ne întrebi pe noi? Vorbeşte cu el. Rezolvaţi-vă singuri problemele.

| Catecrs a răspuns (pentru Indestructible):

Scumpete,TPU e pentru intrebari de genul acesta, de asemenea din aceasta cauza sunt puse pe categorii. Daca nu iti convine, atunci dispari! :*