| thelowe a întrebat:

Azi am incercat sa facem dragoste(eu si prietenul) si zic ca am incercat pentru ca pur si simplu, penisul lui nu a putut sa intre la mn.eu sunt virgina si nici nu am fost stresata, dar de fiecare data cand incerca eu ma trageam pentru ca ma durea foarte tare.eu cred ca niciodata nu o sa reusim sa avem un contact sexual reusit, cred ca tot timpul o sa ma doara.nici nu mi-a curs sange.e normal sa ma doara asa? a fost si preludiu inainte si parca catva a intrat dar ma trageam.ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| DITO a răspuns:

laughing doar nu te asteptai sa nu te doara?
trebuie sa te ia el intr-o pozitie in care sa nu poti sa te tragi nici daca ai vrea. daca faceti in pozitia misionarului lasa-l sa isi bage mainile pe sub umerii tai ca sa nu te mai poti folosi de coate pentru a te trage. Nu exista nicio alta metoda de a o face, trebuie sa suporti. zbiara, urla. fa' ce vrei, imbata-te laughing

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca veti folosi prezervativ si lubrifiant de la farmacie, te va durea de 10 ori mai putin

| mona a răspuns:

Zic ca te stresezi prea tare in momentele respective si de aceea simti ce simti

| Doηηa a răspuns:

Partenerul este de vină.

| thelowe explică (pentru Doηηa):

Nu cred ca e el.eu ma tot trageam.la nesfarsit.

| DenisIonut01 a răspuns:

Mai incearca si cu mai mult preludium (oral, cu lilingus adica limba lui sa te gadile la intrare ) pentru a te excita mai tare.

| Keith a răspuns:

Exact prin acelasi lucru am trecut si eu,din cauza durerii amanam partida de sex,pana cand am facut pozitia misionarului(eu deasupra),si l-am abordat eu,m-am dezvirginat singura desi el a fost foarte tandru,parca cu cat o mai baga mai incet cu atat ma durea pe mine mai tare,asa ca practic am luat eu initiativa si am bagat-o dintr-o data tare pentru ca nu mai suportam, asta iti propun si eu tie, preia tu initiativa, logic inainte preludiu, incercati sa va excitati inainte de actul sexual.Bafta!

| hotdesire a răspuns:

Ai nevoie de un barbat cu experienta sa stie cum sa te ia find prima oara si sa iti ofere o prima experienta frumoasa, nu chinuitoare.

| george232323 a răspuns:

Folositi mult lubrifiant si exersati mai mult pana intra

| danielcoman32 a răspuns:

Iti trebuie un partener cu experienta, nu te ajuta nici lubrifiantii, nimic altceva, ci o persoana care sa poata sa faca sex cu tine, si sa fie placut! id meu e daniel.coman32

| DOARoVIATA a răspuns:

Mareste gaura cu patentul

| thelowe explică (pentru DOARoVIATA):

Ha ha ha.mai bine te abtineai

| pricopgeorgecatalin a răspuns:

Du-te la unul mai experimentat pentru inceput.

| cristache007 a răspuns:

Incercati foarte putin, pana intra fara prezervativ. Va fi mai usor asa.

| Oana92 a răspuns (pentru cristache007):

E mai greu fara prezervativ inteligentule! prezervativul e lubrifiat si automat aluneca mai usor, iar femeia degeaba e excitata pentru ca durerea strica tot si su usuca, practic se freaca piele pe piele si doare mai tare!

| cornel123654789 a răspuns:

Bai frate ce ar fi sa vii u la mine?
te-as putea rezolva cu mare placere