| AnemonaP a întrebat:

Azi eram intr-un parc cu niste fete.Pe o banca erau vreo 4-5 baieti.Bem noi apa de la tasnitoare si vine unul, ma intreaba :Cum te cheama? Eu :Alexandra El :frumos nume, noi plecam si peste vreo o ora iar mergem in parc, noi eram multe fete si asteptam ca sa bem apa.Si eu cand vin din urma cu o fata. El si cu un prieten striga facandu-mi cu mana :Alexandraa, vine la mine tot acela :X si ma intreaba, vrei sa bei? eu :da. El :sigur? Eu:da, ma aplec sa beau, si apleca si ei sa vada daca beau, si cand urma alta fata sa bea, imi spune:ce cls esti? eu:... el : eu a4a =]] era a10a sau a11a.Plecam noi si striga paaa, ne mai intalnim in parculetz :eu :daa
big grin credeti ca ma place? Cred ca m-am indragostit :X este atat de dragut, maine as fi vrut dupa ce termin orele sa ma duc in parc, este o idee buna? Ma placE :X? Funda +vot
P. S. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| hellen32 a răspuns:

laughing ea nu a zis ca ea e a 4-a a zis ca tipul i-a zis in gluma ca el e a 4-a dooamne cititi si voi mai cu atentie.
Da draga ema, te place, mai mult ca sigur!

7 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Sigur te place, altfel nu iti dadaea atat atentie, pai daca nu e o mare diferenta de ani intre voi nu ar fi cv rau sa te mai duci in parc sa te vezi cu el. Daca iti place asa mult de el si el de tine o sa fie frumos!
Sper ca team ajuat. Funda? PLzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| AnemonaP explică:

Nu,ati inteles gresit am spus :el :,, eu sunt a4a",eu sunt a7a,el mi=a spus mie ca el este cls a4a eu nu sunt a4a

| AnemonaP explică:

@hellen32 in sfarsit cineva care intelege laughing

| Trolli a răspuns:

Un baiat de 16 17 ani nu cred ca simte nimic pentru o fetita de 11 ani.
Daca te place, este ceva in neregula cu el. Spune-le parintilor.

Oricum, nu cred ca ai vorbit serios. Intr-o intrebare specifici ca ai 13 ani. La 13 ani ar trebui sa fi in clasa a 6 sau a 7.

| Tomy98 a răspuns:

Ba!straight faceAsa ai sa... ai s-o patzesti cu din astiawinkinglasa ca mai vezi tu pe altul ca nu stii daca e adevarat sau este vreun "ecscroc"winkingSper ca am fost di agiutorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WTF? EL e clasa a 10a sau a 11a iar tu a 4a? straight face Doar nu crezi ca te place... vrea sa-si bata joc de tine.Tu esti normala? Cum sa crezi ca el chiar poate vedea ceva la o mucoasa de 11 anisori...doamne, revinoti!

| N3cro a răspuns:

Ai probleme ce sa faca ala din a 10 cu tine din a 4a