| AnemonaP a întrebat:

Azi eram intr-un parc cu niste fete.Pe o banca erau vreo 4-5 baieti.Bem noi apa de la tasnitoare si vine unul, ma intreaba :Cum te cheama? Eu :Alexandra El :frumos nume, noi plecam si peste vreo o ora iar mergem in parc, noi eram multe fete si asteptam ca sa bem apa.Si eu cand vin din urma cu o fata. El si cu un prieten striga facandu-mi cu mana :Alexandraa, vine la mine tot acela :X si ma intreaba, vrei sa bei? eu :da. El :sigur? Eu:da, ma aplec sa beau, si apleca si ei sa vada daca beau, si cand urma alta fata sa bea, imi spune:ce cls esti? eu:... el : eu a4a =]] era a10a sau a11a.Plecam noi si striga paaa, ne mai intalnim in parculetz :eu :daa

credeti ca ma place? Cred ca m-am indragostit :X este atat de dragut, maine as fi vrut dupa ce termin orele sa ma duc in parc, este o idee buna? Ma placE :X? Funda +vot eu nu sunt a4a

P. S. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| RyugaHideki a răspuns:

Cel mai probabil este o atractie temporara. Si eu am obiceiul sa ma indragostesc de fete din clasa a 4-a a 5-a.acum un an, am fost in clasa a 10-a, si langa clasa noastra (in fata si pe dreapta) era clasa a 2-a. Si era o fetita foarte draguta si ma intalneam des cu ea la baie.dar normal...nu faceam nimica. Doar ne stropeam cu apa. Si anul acesta, cand m-a vazut, m-a luat si m-a strans tare in brate si am simtit de parca impartasea dragoste cu mine cum nu a mai facut 99% din prietenele care le-am avut (am avut doar 8) Dar ma inteleg bine cu ea precum o sora(VA ROG sa nu va ganditi la pedofilie...cea mai tanara iubita care am avut-o a fost cu 3 ani mai mica decat mine). Dar revenind, noua baietilor ne plac minorele care sunt dragute si se lasa usor. Dar este la liceu, acolo sunt fete cu forme si cu un comportament mai matur decat cele din clasa a 4-a, si sunt sigur ca el nu ar vrea sa fie vazut pe strada cu o fata de clasa a 4-a, adica cu 7 ani mai mica decat el. + ca fetele de la liceu au si cerinte mai mari si pot sa faca mai multe. Este posibil sa te placa, dar nu fa greseala de a fi impreuna cu el atat de devreme. Asteapta macar o luna si dupa vezi daca poti sa fii cu el, daca il cunosti destul de bine. Nu te grabi sau vei regreta. Good luck.

| printese a răspuns (pentru RyugaHideki):

Aha si uh cati ani ai?

| RyugaHideki a răspuns (pentru printese):

Fac 18 in curand >__< De ce?

| printese a răspuns (pentru RyugaHideki):

Intrebam

6 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Another whothefuckcares story.

Răspuns utilizator avertizat
| Black1Star a răspuns:

Din ce reiese din conversatie cred ca te place.Daca si tu il placi pe el nu strica sa incerci happy. Acuma presupun, daca esti mai timida astepti asta de la el, ceea ce nu se intampla mereu... daca esti mai indrazneata poti sa incerci tu.App ce clasa esti?