| dianagirl a întrebat:

Azi m.am intalnit cu el si am stat de vorba si am facut dragoste din nou si i-am zis daca ma iarta ca am vorbit cu alti sa ne impace si o zis ca de iertat poate am sa te iert dar nu cred ca o sa mai fim impreuna crying si am inceput a plange si o inceput sa ma imbratiseze si sa ma sarute pe frunte eu fara el nu pot sa stau ce sa fac sa ne impacam nu mai imi ziceti sa il las ca nu pot deloc il iubesc si e al meu

Răspuns Câştigător
| crissu03 a răspuns:

Dar de ce ati mai facut dragoste daca nu va mai impacati? Adica.in acel moment intr-un fel s-a folosit de tine.ti-a dat de gandit ca poate daca o faceti din nou o sa va impacati.dar de fapt el nu mai vrea si asta daca se mai intampla o sa suferi foarte mult.
Ar trebui totusi sa-ti mai de o sansa sa-i arati ca te-ai schimbat, incearca-l sa-l convingi, dar nu te umili pentru el sau pentru un alt baiat care nu merita.
Cere-i sansa asta si promite-i ca nu o sa se mai intample, iar daca te iubeste cu adevarat o sa poata trece peste chiar daca ii este mai greu, dar si tu sa te tii de promisiune ca sa nu il mai pierzi inca o data. Succes!

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai putea sa nu mai fi asa disperata?
Te lasi folosita draga mea si nici macar nu-ti trece prin minte lucrul asta.
Poate ca mai are sentimente pentru tine,poate nu,dar profita din plin de faptul ca tu il vrei inapoi!
Cate esti dispusa sa accepti in numele iubirii? Orice,parca te aud.
Barbatii,totusi, vor langa ei femei mandre, nu smiorcaite si disperate.Cand te vede asa,ii spulberi orice sentiment de dragoste pe care l-ar putea avea pentru tine.
Din mila,ca te vede ca plangi si suferi,nu se va intoarce la tine,poti fii sigura.
In afara de asta,de ce sa vrea sa se intoarca la tine din moment ce tu ii cedezi la fel de usor cum ma spal eu pe dinti? Are tot ce vrea el de la tine si oricand vrea! Pt ce sa lupte? Isi poate vedea linistit de treburi,isi poate gasi chiar alta,care sa-l intereseze mai mult decat tine,una pentru care sa se lupte sa-i intre in gratsii...
Inceteaza sa-ti plangi de mila,taie-i portia,lasa-i spatiu si timp sa inteleaga ca NU te mai are si,daca exista dragoste,se va intoarce tot la tine.
Cu rugaminti,plans si sex, te va folosi pana isi va gasi alta, dupa care te va lasa.
Intelege!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Tu nu ai semne de punctuaţie pe tastatură?
Păi, după ce ţi-am citit fraza care părea interminabilă, am înţeles că sexul de împăcare a rezolvat totul. Adică în urma contactului sexual, v-aţi împăcat (dar nici măcar nu ne-ai zis care a fost motivul pentru care v-aţi certat).
Totuşi, care e întrebarea ta?

| gigiro a răspuns:

Nu-ti apartine. Cu sexul nu poti lega pe cineva de tine: cu capul-da.

| Zady a răspuns:

Aici gresesti, ceea ce nu intelegi este ca asta e obsesie,nicidecum iubire,tu esti obsedata de el,il vrei numai pentru tine chiar daca el iti spune ca nu mai puteti fi impreuna,poate ca i-ai facut ceva foarte rau, un lucru pe care nu il poate ierta, si crede-ma ca daca te milogesti asa de el sa va impacati e foarte posibil sa ajungi sub papuc fara sanse de scapare, gandeste-te bine ce vrei

| ynna93 a răspuns:

Tu nu observi ca profita de tine? cum naiba faceti dragoste dar tot nu te iarta.e evident ca doar asta a vrut de la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa faci? invata sa scrii.