| mgtow a întrebat:

Azi m-am tavalit cu o rusoaica blonda si frumoasa in pat, dupa ce am terminat ma simteam mai fericit de ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Woooww,felicitari.Nu pentru ca e rusoaica ci pentru ca e blonda.laughing Sofere se pare ca rusoaica asta ti-a schimbat parerea despre femei.Sau tot asa le crezi?laughing Afla men ca femeia iti da acea euforie ceea ce o papusa gonflabila la nu stiu cate kg de 3-4 mii de euro nu iti ofera asa satisfactie. Lol. Ar fi bine sa te iei de treba, sa-ti faci o iubita, care sa mai faca si altceva pentru tine.Sa-ti zica o vorba dulce, sa te iubeasca ...cu doar cativa euro pentru un cadou acolo sa nu zica ca esti marlan.laughing Papusa nu face nimic decat sa stea cu picioarele desfacute si plina de praf undeva in spatele cabinei.laughing

| mgtow explică (pentru anonim_4396):

E de silicon mai, dar tot nu ma gandesc eu la ceva serios plec pe drum nu stau acasa, nu merita

| ywar a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar daca raspunsul tau are o doza de umor, eu cred ca ascunde si putina tristete si melancolie. Oricum asa e! Felicitari.

| OnlineZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu cred ca doar se lauda (degeaba)

| mgtow explică (pentru OnlineZ):

Nu mint

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Mestere pe drum sunt multe din astea ca rusoaicele.iti spun eu ca dupa trei-patru experiente cu diferite natii de fete(laughing )uiti de papusa si ai s-o scoti la vanzare pe olx.rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru ywar):

Multumesc.Da,citeti bine, am pus doza de umor la vedere, celelalte sa se citeasca.Eu m-am insurat la 37 de ani si...stiu de ce zice soferul.

24 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ar trebui s-o faci mai des.
Uite beneficiile sexului:

http://www.descopera.ro/......use-de-sex

| mgtow explică:

Ma gandeam nu cumva sexul are niste beneficii de a ridica starea euforica?

Răspuns utilizator avertizat
| mgtow explică (pentru PrazPrăzescu):

Este

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Sexul ridica tot, men.Si tensiunea bleaga si starea euforica, ridica si omul in cer sa vada de sus, etc. Bafta.

| PsihoSex a răspuns (pentru mgtow):

Ba da, si asta, printre altele.

| DNSK a răspuns:

Ti-o fi dat dat din alcolemia ei

| ZEU93 a răspuns:

De ce nu?

| AtateaConditii a răspuns:

Pentru ca creierul tau asculta barfele cum ca rusoaicele sunt bune si ai fost onorat ca ai putut sa te culci cu una.big grin

| OnuOnulică a răspuns:

Probabil din cauza ca ai nimerit-o.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Organismul produce dopamina in timpul contactului sexual, d'aia.

| NameHarris a răspuns:

Si cum se prezinta rusoaica la pat?laughing)

| mgtow explică (pentru NameHarris):

Ma asteptam sa fie agresiva dar dupa ce am terminat am intrebat-o cum a fost si a zis: m-ai speriat pentru ca ai fost feroce rolling on the floor

| NameHarris a răspuns (pentru mgtow):

Eu din cate am auzit rusoaicele sunt nebune in patlaughing) da na amu poate sunt si exceptilaughing

Răspuns utilizator avertizat