| Laurosa a întrebat:

Azi noapte am visat ca eram bisexuala și o făceam cu cea mai buna prietena, de care in viața normala nu simt nici o atracție. Mereu m-au atras bărbații și când vedeam persoane lgbt parca îmi provoca o scarba chiar dacă eu sunt pro lgbt (adică susțin chestia asta deoarece fiecare iubeste pe cine vrea, dar nu fac parte din ei), oare sunt bi sau nu? VA ROG SA CITIȚI TOT!

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Ai visat ceva ce nu îți dorești sa devii. Însă e doar un vis și nu ai de ce sa te sperii.

16 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Te ispitește și pe tine satana, ca pe noi toți ceilați.Să spună cineva că a văzut un film cu lebinene sau homosexuli și nu a simțit absolut nimic. Toți avem înclinație în diverse grade în funcție de persoană spre toate încălcările posibile ale conștiinței. Câți din cei care și/au înșelat partenerul de căsătorie nu au avut vise prima dată și pe urmă s=au scuzat să cică așa a fost să fie? Și eu am visat=o odată pe soția vărului meu da am știut că visul era de la satana, nu m=am alarmat, mi/am văzut de căsnicia mea.

| romeo78 a răspuns:

Este un lucru normal ca să ai fantezii nocturne.
Dar, este vorba de antagonismul tău: pro LGBT, contra unui raport sexual cu o persoană de același sex cu tine.
Iar, în subconștientul tău, s-a trezit un sâmbure de dorință la ce nu vrei când ești trează.
Dacă ai o prietenă bună, deschisă la așa ceva, încearcă să faci asta!
Nu este o rușine, nu ești ciudată, dacă ai dorințe bisexuale. Asta este viața, natura și nu te opune!

| Laurosa explică (pentru romeo78):

Deci sunt sau nu bi?

| romeo78 a răspuns (pentru Laurosa):

Nu, ești bisexuală, dar ai curiozitatea de a încerca ceva nou.
Ce este interzis, e de obicei, mai tentant! Nu te abține, iar dacă ai ocazia, profită și încearcă, măcar o dată să vezi cum este!

| danbnz a răspuns:

Eu am visat ca zbor dar stiu sigur ca nu sunt Icar sau Superman.
E doar un vis, nu are nici o relevanta in viata reala.

| Laurosa explică (pentru danbnz):

M-ai făcut sa rad la propriu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ești, a fost doar un vis.

| Dana2103 a răspuns:

Poate ca iti doresti. In spatele silei se poate ascunde dorinta reprimata de frica si retineri

| Laurosa explică (pentru Dana2103):

Nu, chiar nu îmi doresc, chestia asta îmi provoacă dezgust, a fost doar un vis

| Dana2103 a răspuns (pentru Laurosa):

E ok. Nu te pune nimeni sa faci ce nu vrei indiferent ce spunem noi

| TFL007 a răspuns:

Da esti 100% BI

| Laurosa explică (pentru TFL007):

Da da, te și cred

| Tokyo44 a răspuns:

Si Da si Nu. Cand/daca viata iti va oferi experienta cu o fata atunci poti sti sigur. Acum e mai mult nu.

| Laurosa explică (pentru Tokyo44):

Da gen eu nu sunt absolut deloc atrasa de fete, nu simt nimic când le văd, doar o prietenie, am avut in ultima luna tot felul de vise ciudate, bine am și aflat o veste care pentru mine e îngrozitoare și mna, niciodată nu am fost atrasa de fete, mereu de băieți, poate e doar un vis

| Tokyo44 a răspuns (pentru Laurosa):

Testul suprem ar fi sa incerci cu o fata saruturi, mangaieri si asa vei sti ca se confirma ceea ce credeai sau vei avea sansa sa explorezi ceva ce nu stiai ca iti place!

| Laurosa explică (pentru Tokyo44):

Acea prietena pe care am visat-o a încercat sa ma sărute si nu am simțit absolut nimix