| Anonim368 a întrebat:

Ba frate nu pot înțelege o chestie...a venit o fată la o zi onomastica și gen eu cu aceea fata ne plăceam, mă rog m-am dat pe băut și gen m-am dus să mă odihnesc puțin... după ceva timp m-am dus cu ea într-un loc mai retras sa ne sărutăm și să ne îmbrățișăm alea alea. După venise un prieten la mine și i-am văzut pe amândoi în același loc cum se sărutau și se lingeau instant mi-a picat fața aveam niste nervi în mine frate de nu știam unde să mă duc să plâng ..am fugit de acasă și m-am dus undeva mai retras sa nu mă vadă nimeni, m-am dus am băut o bere ca tot omul și când am ajuns acasă mi-a spus alt prieten că ăla a plecat cu fata de care îmi plăcea, gândiți va că eu inca stau cu el și vorbesc sau îi mai fac cinste cu un suc sau o bere chiar daca mi-a făcut asta frate acum sunt împreună și nu știu ce e in sufletul meu. Cum sa mai am încredere în oameni frate?:/
Și acum când mă gândesc îmi vine să mă duc să-mi bag cuțitul în gât de nervi pișam-aș pe familia lui de șobolan

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ca in orice domeniu, și aici e o junglă. Așa că ori te adaptezi ori pierzi

| ReddY25 a răspuns:

Calmează-te

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg chiar nu inteleg cum in casa ta astia au facut ce au facut si de ce ai plecat din casa ta de ce nu au plecat ei eu nu stiu ce as fi facut ori plecam si eu ori le ziceam direct sau faceam sa ma vada ca sunt suparat si eu sufar..si eu sufar din iubire dar nu am ce sa fac asta este

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu le ziceam direct ca sunt suparat pe ei

| Anonim368 explică (pentru anonim_4396):

L-am bătut bro, iar fata s-a întors la mine dar i-am dat reject ..mai pe scurt karmahappy

| Anonim368 explică (pentru anonim_4396):

La ce rușine a eram nu prea îmi ardea miee dar mă uitam cu ciuda la ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar a cui era onomastica? era onomastica ta?
daca era a ta si ei au facut asta nu mai ai ce vb cu ei frate nici cu aia nici cu ala

| Anonim368 explică (pentru anonim_4396):

A mea era frate...dar i-am blocat pe toți, și mă rog că oricum eram beat puțin și l-am luat la bătaie