| Lala_7267 a întrebat:

Baiatul de care imi place mi-a spus cum ca sunt draguta dar sunt prea copilaroasastraight face cum asi putea sa ma schimb sa fiu pe placul luihappy

Răspuns Câştigător
| sandra2012 a răspuns:

El e mai mare ca tine? Si eu sunt copilaroasa uneori dar iubitul meu imi spune ca ii place cand sunt copilaroasa. Dar acum depinde: cand e vorba de ceva serios nu te apuca si tu sa vorbesti de papusi si animalute. Vezi si tu cum e situatia: cand e ceva serios incearca sa fi si tu serioasa si cand e de ras, e de ras. Hai ca poti trebuie doar sa vrei. Nu poti fi serioasa tot timpul dar nici copilaroasa. Alterneaza in functie de situatie.

5 răspunsuri:
| laury4ever a răspuns:

Nu te schimba niciodata pentru un baiat! Faptul ca esti copilaroasa e un lucru minunat! sa nu schimbi asta niciodata la tine. Tot timpul sa pastrezi asta e minunat sa fii copilaroasa. Poate acum pe altii ii deranjeaza asta dar mai tarziu multi o sa te admire pentru copilul din tine. Proabil nu te merita pentru ca incearca sa te schimbe. Asteapta si imediat o sa apara si baiatul care o sa te placa exact asa cum esti tu. Succes!

| Lala_7267 explică:

Si cum pot sa fac astabig grin

| persseuss a răspuns:

Sa l schimbi pe elwinking

| ILoveYouSoMuch a răspuns:

Buna, dragostea intr-adevar este o comoara...dar sa stii ca nu trebuie sa te schimbi doar din cauza unui baiat...asta e parerea mea, eu am incercat sa ma schimb pentru o prietena si ghici ce nu am reusit, asa ca am preferat sa raman asa cum sunt. sper ca te-am ajutat! pa pa!

| mereverzi a răspuns:

Daca zice ca esti copilaroasa inseamna ca asta e parerea lui despre tine.dar cu timpul se poate scchimba doar daca vrei tu.tot ce trebuie sa faci este sa devii putin ai serioasa dar nu tot timpul ca daca esti serioasa tot timpul cred ca atunci i-ai parea prea serioasa.