| Deeaa_8846 a întrebat:

Am pus o intrebare.si cineva mi. a spus ca sunt copilaroasa. Ce ar trebui sa fac sa nu mai fiu/par copilaroasa? Cand sunt cu baiatul pe care il plac si ne cunoastem de mici.

Răspuns Câştigător
| Yukari a răspuns:

Fii tu insati si daca te place asa cum esti inseamna ca merita sa fii cu el, iar daca va cunoasteti de mici eu cred ca e obisnuit cu tine.
Nu mai tine cont de ce zice lumea si fii doar tu! Nu te schimba pentru nimeni!:*

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu iei în seamă tot ce se spune despre tine?
Și mie mi se spune în unele situații: ești copil! sau tu ești copil?
Bine că nu te-a jignit, atunci ai motiv să te superi. În rest să fii tu sănătoasă.
Pa, pa.

| ascovit a răspuns:

:O Ce e rau in a fi copilaroasa? Las' ca e bine asa :X

| ionutzul31 a răspuns:

Trebuie doar sa fii tu.Vei gasi pe cineva sa te placa asa cum esti tuwinking

| Tweetymrrr a răspuns:

Nu ar trebui să'ţi pese părerea unuia care nici măcar nu te cunoşte. Plus că nu e nimic rău în a fi copilăroasă.
Succes!

| anonim010 a răspuns:

Ce e rau in a fi copilaroasa?! Mai ales daca esti si draguta e o cominatie perfecta. Serios.

| TheXeneoX a răspuns:

Daca iti place de ata persoana si ei nu ii plac cei copilarosi atunci schimbate dar iti zic nu e rau sa fi copilaroasa/copilaros