| drussy a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele de 12 ani care deja umbla dupa baieti? Eu una am o parere foarte proasta! Astept si alte pareri, cea mai tare primeste Funda...:*

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Asta e problema lor dar din aceasta cauza ajunge lumea sa aiba probleme ca incep de la minoritate cu porcariile astea apoi in viitor nu mai exista acel farmec in relatie.

8 răspunsuri:
| mihaela0205 a răspuns:

Depinde cum privesti lucrurile happy
Si eu am o parere foarte proasta despre fetele de varsta asta care si-au inceput deja "viata". si cand spun viata, ma refer la viata sexuala. Mi se pare un lucru absurd, adica. toata viata or sa se sature de lucruri de genul asta.
In schimb, eu cred ca nu e un lucru rau sa ai un prieten de la varste mai fragede. nu e rau sa ai o persoana mai apropiata, adica, prietenul acesta sa fie un fel de "prieten cel mai bun" cu care sa iesi, sa va impartiti parerile.
Dar cum in ziua de azi, rar mai gasesti o persoana de incredere. nu prea mai exista relatii din astea happy

| iflirius a răspuns:

Unii copii încearcă să pară adolescenți, sau să grăbească schimbarea de la copil la adolescent. În general, nimeni nu are o părere prea bună despre astfel de persoane iar majoritatea cred că nu au fost bine educați. Părereea mea e că, motivul e altul : Își văd prietenii, colegii, cunoștințele sau chiar rivalii și încearcă să-i imită, sau chiar să fie și mai și ca ei. Dacă se acționează la timp în privința copilului
se poate schimba. Dacă nu, în cel mai rău caz va deveni un cocalar sau o pițipoancă. thinking
Mde, asta-i România, n-avem de ales.

| anonim_4396 a răspuns (pentru iflirius):

Asa e. Asta-i Romania. Numai acolo baietii si fetele care au prietena/prieten la 12 ani sunt considerati needucati si 'cocalari ' sau 'pitipoance'. Nu ca nu aveti de ales, dar e mai greu de schimbat gandirea unora.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Imi provoaca mila si dispret! La 12 ani in loc sa rupe capul la papusi alearga dupa toti baietii. Poate ca tu ai o parere proasta, dar ele sunt considerate zeite in anturaj ca vai doamne au gagic la 12 ani!

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
De acord cu tine.Eu cred ca acest "gen" de fete fac asta ca sa se dea mare, din cauza la bani sau probabil pur si simplu le plac de un baiat prea repede si imediat sunt cu el(am si eu 12 ani, dar nu sunt deloc acest gen de fete).
O seara buna!

| drussy explică:

Multumesc pentru raspunsurile voastre!

| Katrenna a răspuns:

Sincer, fiecare face ce vrea.
E treaba lor. Daca ele cred ca e ok... cine suntem noi sa comentam, nu?big grin

| micamika a răspuns:

Nu stiu dar sincera sa fiu si eu la 12 ani aveam un prieten:d