| RamonaHa a întrebat:

Baieti cum arata fata ideala pentru voi?

7 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Sa fie draguta,sa se poarte frumos cu mine, sa tina la mine, si sa aiba cat de cat "forme". Degeaba e Miss Universe daca e fitoasa, etc.Sa nu fie nici urata dar macar sa fie buna si sa tina la mine.

| doarEu001 a răspuns:

Idealul lor in viata, e femeia cu mustata:Xlaughing))

| COD ROSU a răspuns:

Ca o zeita laughing

| BellaSomerhalder a răspuns:

Sunt fata, dar presupun ca pot raspunde. Daca as fi baiat, as prefera o fata inteligenta, ironica. Stii tu, genul ala de persoana care ironizeaza un anumit lucru si in acelasi timp o face cu o inteligenta remarcabila. Mi-ar placea o fata nu prea zambareata, flower-power, m-ar atrage o fata ignoranta, nepasatoare. Nu conteaza fizicul, daca este asa cum am enumerat eu mai sus sigur mi-ar fi placut. Doar daca as fi baiat, o mai spun odata, pentru ca sigur se vor gasi cativa analfabeti care sa intrebe "Est-i lesby?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fiecare baiat are o fata ideala/perfecta.Pentru mine fata ideala trebuie sa fie frumoasa mai intai apoi sa arate bine, sa fie blonda/bruneta si inaltimea undeva la 1.70(eu am 1.82).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ramona la inima nu porunci pe cine sa iubeasca asa ca una e ce visezi si alta ce iubesti / intrebarea mai potrivita ar fi o fata pentru o noapte /doua daca vrei ceva serios nu te poti baza doar pe sex si atat / eu imi doresc doar ce iubesc nu altceva

| serjQKyG a răspuns:

Goala desigur.