| Goddessss a întrebat:

Băieți... daca ati fi singuri si daca o fata singura si ea de fel (frumoasa si toate alea), vă va aborda sa va cunoașteți mai bine, voi ati considera-o disperata sau ati accepta-o si poate chiar sa va formați o relație?
Vi s-ar părea ciudat acest lucru?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bag o directa - vrei sa fim prieteni cu beneficii sexuale? Bine ramanem asa, daca iesim in concediu punem tot la jumate, in oras la fel. Facem contract daca e sa mergem pe calea cea buna. Altfel ma poate scuti de griji, pentru mine nu merg basmele amoroase

| Adry05 a răspuns:

Nu cred că i se pare niciunui băiat disperat ca o fată să-l abordeze, contează și cum o faci. să-i zici că să vă cunoașteți mai bine mi se pare stupid, mai bine îi scrii, vorbiți, și vedeți unde se ajunge, că oricum dacă lucrurile merg bine AJUNGEȚI SĂ VĂ CUNOAȘTEȚI MAI BINE, dci ce rost are întrebarea?!

| Goddessss explică (pentru Adry05):

Eram doar curioasa. Nimic altceva.

| RAY a răspuns:

Orice baiat vrea sa te marcheze, desi nu cred ca te-ar refuza vreunul

| Goddessss explică (pentru RAY):

Atunci e de bine situația aceasta?
O sa fac chestia asta atunci cand o sa ma lovească singurătatea si atunci cand o sa fiu mai matura.
Ca din păcate, cu timiditatea care o am acum, nu pot, si sa vreau.

| RAY a răspuns (pentru Goddessss):

Asa e facut masculul sa marcheze tot ce intalneste in cale, intreaba 100 de fete vs 100 de baieti daca ar face sex cu un necunoscut sa vezi diferenta, stii cum sunt motani in caldura in primvara asa sunt baieti tot timpul mai ales la pubertate 15-20 de ani

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar baietii care sunt inca imaturi, infantili si au gandirea limitata, pot sa perceapa o astfel de situatie cum este cea prezentata ca fiind anormala. Fiindca nu este deloc deplasata sau iesita din comun ''indrazneala'' unei fete de a fi ea cea care se implica in initierea unei relatii de prietenie cu un baiat. Multa bafta si succes!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Deloc.

| Drimmero a răspuns:

Cum sa mi se para ciudat, voi accepta sa ne cunoastem si o testez sa vad cum e ca persoana.

| Goddessss explică (pentru Drimmero):

Ce bine...
Am crzt ca băieții/bărbații asa cred.

| Drimmero a răspuns (pentru Goddessss):

Nu,, s-au dus vremurile alea de mult, nu se mai tine cont. Iti place? Da-i bice

| Sofer a răspuns:

Ar fi un miracol asa ceva sa ma abordeze o fata și sa îmi propună sa o scot în oraș.

| SG1995 a răspuns:

Doar un prost ar considera-o disparată pentru că e singură.

| Nemessys a răspuns:

Deci chiar nu inteleg de ce toata lumea crede asta.
Mi s-a intamplat asta si nu mi-am format deloc o parere gresita despre acea fata. Ba chiar una foarte buna. Am considerat-o (si chiar asa si este) sociabila, cu mentalitate ceva mai sanatoasa, cu un strop de curaj, vorbareata. Pentru ca hai sa fim seriosi, daca cineva, nu conteaza ca e baiat sau fata, te baga in seama, nu o face pentru ca neaparat vrea o relatie. Pur si simplu vrea sa comunice, sa te cunoasca. Un lucru care este PERFECT NORMAL.
Pacat ca si majoritatea baietilor gandesc la modul,, ou. asta m-a bagat in seama, clar ma place" Calm down buddy...
Asa ca..do what u want. Daca vezi un baiat super si nu-l bagi in seama fix din cauza asta, cel mai probabil habar nu ai ce ratezi happy.

Răspuns utilizator avertizat