| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, voi cand vreti sa faceti sex oral unei fete, nu va ganditi ca locul acela miroase? De ex: va intalniti cu o tipa peste 2 ore, ea a facut dus, sa zicem, si-a spalat pasarica, dar, in alea 2 ore a mai si urinat de vreo 2-3 ori. Deci, cum aveti incredere sa-i faceti oral in asa circumstante, dupa ce stiti ca a urinat?

Răspuns Câştigător
| OMFGConrad a răspuns:

Probabil ăsta e un alt motiv pentru care sexul oral este mult mai intim decât cel vaginal. Nu faci sex oral primei perechi de lăbii care-ți iese în cale.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Buna intrebare, pai inainte de sex, dau in cartii sa vad ce a facut mandra in ziua aia si daca nu a mancat fasole

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca nu esti absolut sigur si convins de igiena si,, curatenia'' respectivei partenere din absolut toate punctele de vedere, nu te arunci ca turbatul asupra,, pasaricii'' cu unicul scop de a-i mozoli,, fofoloanca'' pe ideea/considerentul ca fie ce-o fi. big grin

| mihai69 a răspuns:

Tare curios aș fi să văd tipa care după ce merge la toaletă nu folosește chiar deloc hârtia igienică măcar, dacă nu cumva o fi aflat că s-a inventat și bideul...
Și până la urmă, oare brânza Camembert nu s-o fi descoperit cu un scop anume?!? mie unul chiar îmi place! tongue

| SG1995 a răspuns:

Sincer nu cred ca ar conta deoarece omul e si el un mamifer deci si el elibereaza anumiti feromoni cu capacitati afrodisiace, cu alte cuvinte m-sr excita mirosul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa inteleg ca hahalerul ala de varsta cu tatal tau si/a bagat botul la tine in savarina dupa ce ai fost la baie? Gretos nu am ce zice.

| BAD17 a răspuns:

Pai daca o fac acasa la el ii spune sa se spele ca asa e normal, ce face de se pisa de 3 ori in 2 ore? e racita sau ce are?

| anonim_4396 explică (pentru BAD17):

Vina poate sa o poarte berea.big grin