| RAY a întrebat:

Baieti voi chiar credeti ca fetele alea la care le-ați dat like pe insta o sa va placa candva?

Răspuns Câştigător
| AndreeaWTS a răspuns:

Îți răspund eu, chiar dacă nu sunt băiat.
Nu.
Dacă o fată nu te place, nu te place și asta e tot.
Nu poți schimba nimic.

Dacă crezi că poți schimba lucrurile prin "stimulente" materiale, e o mare greșeală. Oricum nu te va place, doar va profita de tine (dacă e genul).
Dacă nu te place dar se răzgândește când află că ai mașină mișto, casă, bani, etc. nu cred că mai e cazul să-ți spun ce e. laughing

8 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Nu exista sa ne placa candva, ori ne place ori nu ne place de cand ne-a vazut, ca fizicul e primul care decide.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Asemenea fete, divele de pe rețelele de socializare, au ajuns să se vândă ca la piață. Fiecare își prezintă "produsele" prin postările din online. Însă este clar că doar cei cu bani au acces la ele.Restul nu pot decât să viseze.

| SociopatuI a răspuns:

De-aia ma zgarcesc sa le dau like.

| RAY explică (pentru SociopatuI):

Logic,nu are rost nici sa ai prietene de sex opus, sa se plang la tine,ele vor urmaritori atat,in rest le e scarba de aia,sunt multi fraieri, si eu cate relati online am avut, numa ipocrite, false, mincinoase, curve

| freesextubelive a răspuns:

Nu... nu cred ca poti sa crezi asa ceva

| Indiferent0101 a răspuns:

Sa iti mai dea recomandate sa ai cu ce da o laba

| RAY explică (pentru Indiferent0101):

Scrie corect, copile