| FauritorulSmaralduJmecheruxxl a întrebat:

Baietii au scurgeri vaginale?

17 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Ooo, sigur ca daoh go on.Iti imprumut un protejslip?laughing))

| A12NDRA a răspuns:

Baietii au vagin:O:O inveti ceva nou in fiecare zi.Cati ani ai?

| iloveunicorns a răspuns (pentru A12NDRA):

WTF?! Ăla a fost primul cuvânt care mi-a trecut prin minte rolling on the floor).

| A12NDRA a răspuns (pentru iloveunicorns):

Stiu nu? e ciudat|laughing

| Diddy4849 a răspuns (pentru A12NDRA):

Auu La asta. Scurgeri vaginalelaughing, maine-poimaine ne trezim ca noi fetele putem lasa baietii gravizi laughing

| Diddy4849 a răspuns (pentru A12NDRA):

Maine-poimaine ne trezim ca noi fetele putem lasa pe "unu cu care ne culcam insarcinat oh go on laughing"

| A12NDRA a răspuns (pentru Diddy4849):

Sa sti, da ce ti-a trecut prima data prin capcand ai citit?

| Diddy4849 a răspuns (pentru A12NDRA):

Bueii` Sincer. Eram prea Confuza cand am vazut intrebarea.Da mi-o trecut prin cap.Ce fenomen esuat poate sa puna o asemeanea intrebare.laughing

| A12NDRA a răspuns (pentru Diddy4849):

Nu se stie, dupa cum vezi e foarte misterios thinking nici sa ne zica cati ani are nu vrealaughing

| FlorinDiablo a răspuns:

Da au scurgeri mie odata mi s-a spart un furtun si mi-a curs uleiu odata mi-a curs chiar si lichidul de frana si totul de la vagin era defect si mi-am luat altu iti dai seamawinking

| Sn1p3r a răspuns:

Lasa-ne!

| Trolli a răspuns:

Doar tu.

| madutza90 a răspuns:

Da da.e mare mister. bwai.baietii nu au vagin.cum sa aiba scurgeri vaginale...pe ce lume traiesti? sau cati 5 ani ai?hee hee

| Aleeeeeexandra a răspuns:

Tu esti o exceptie

| punk26 a răspuns:

Ba tu esti ceva specimen nou cu gaura neagra? :O

| Diddy4849 a răspuns:

Auu La asta. Scurgeri vaginalelaughing, maine-poimaine ne trezim ca noi fetele putem lasa baietii gravizi laughing

| Adelaloves a răspuns:

Hai ba pleacarolling on the floor))nu creed.straight face