| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cam deprimata in ultima vreme. M`am despatit de prietenul meu (din cauza distantei) si nu stiu ce sa fac sa ies din starea asta... Vro idee? sad

Răspuns Câştigător
| Boo a răspuns:

Iesi cu prietenii. apropie`te mai mult de anumite pers de treaba care merita...incearca sa-ti gasesti alt prietenhappy

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu tinde spre autocompatimire. Dintre toate relele asta e cel mai al dracu pentru ca nu te face sa vezi adevarul si tindzi spre exagerare cu suferinta.Nu tot ce s-a intamplat a fost din vina ta, uneori sunt de vina si circumstantelewinking
Cauta sa gasesti oameni care sa te inteleaga nu sa te compatimeascahee hee

| rrarres a răspuns:

Inceraca sa iti faci alt prieten sa mai esti din casa sa te mai intalnesti cu prieteni(la un suc)sa mai iesi in lume sa te mai distrezi

| dispe a răspuns:

Nu am idee cati ani ai dar nu va ramane nici prima si nici ultima despartire din viata ta. Bucura-te ca ai timp liber pentru tine si acorda atentie felului cum arati(coafor, manichiura, pedichiura, cosmetica). Te va ajuta sa fi multumita de tine cand te vei privi in oglinda si asta se va reflecta in increderea in tine. Succes cu urmatorul ca doar nu au disparut barbatii nu?

| paulthe1 a răspuns:

Citeste articole despre viata http://master-brainpower.com, iti vor schimba viata, mentalitatea e cheia spre succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu