| anonim_4396 a întrebat:

Barbati/baieti, cum ar fi sexul cu o virgina pentru voi? big grin Cum v-ati simti?

Răspuns Câştigător
| Quassaar a răspuns:

Daca știi cum să procedezi poate fi o experiență de neuitat atât pentru ea cât și pentru tine. Important este sa ai răbdare și să adaugi un pic de experiență. Sunt convins că sunt foarte multe fete care n-au fost traumatizante in timpul actului, ba din contra s-au simțit împlinite.

16 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Evident ca nu se compara cu cel cu o femeie experimentata, dar iti poate oferi placerea de a o invata, are o inocenta aparte, iar apoi, daca nu e doar acea prima data, se poate transforma in ceva foarte fain, daca se plac si vor sa continue, mai ales ea, care are atatea de invatat.
Ca senzatie, la fiecare e altfel, in functie de temperament si daca e blonda, bruneta, satena sau roscata.

| RAY a răspuns:

Ray cum este zborul cu o nava spatiala spre statia internationala nasa?
Fierbinte, cu mult zgomot, fericire, orgasm, tristete cand stiu ca numai imi pot iubi pisica, desi se lasa cu lacrimi

| corbulalbrosu a răspuns:

De obicei actul sexual de dezvirginare a unei fate virgine care nu s-a masturbat niciodata intravaginal, reprezinta o experienta traumatizanta si cat se poate de... nasoala. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici... Minunat.

| Nemessys a răspuns:

M-as simți special. happy

| ForeverAlone97 a răspuns:

Oribil

| anonim_4396 explică (pentru ForeverAlone97):

De ce?

| RAY a răspuns (pentru ForeverAlone97):

S-a lasat cu sange man?

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru RAY):

N-am facut din astea, doar imi dadeam cu parerea

| RAY a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Nici eu, dar daca se lasa cu sange eu lesin acolo man in pat cu aia

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sangerare, ruperea himenului, urlete.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru RAY):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-as simtii precum Dracula.

| elaventurero a răspuns:

Virgin+virgină este de neuitat. Recomand. Dar nu prea mai găsești decât copii de 13ani?
Mă rog...Ehee pe vremea mea

| RAY a răspuns (pentru elaventurero):

Eeeeeeeeeee o noapte fierbinte apoi multe alte nopti la racoare

| pagliaci a răspuns:

Traumatizant.