| RAY a întrebat:

Barbati care se uita la clipuri porno cu fete care se masturbeaza oare ei sunt mai gelosi de fel ca cei care vad cupluri?

ipoteza mea e in felul urmator barbati care vad fete care se masturbeaza sunt mai gelosi si prefera clipuri doar cu fete singure ei simtind o gelozie cand vede un barbat cu o fata

Răspuns Câştigător
| GoldenZenith a răspuns:

laughing asta e creepy. Nu cred că le mai arde lor de gelozie in momentul ăla.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Atat ipoteza cat si conceptia ta este complet gresita fiindca manifestarea, starea de gelozia d.p.d.v. medical reprezinta o boala psihica obsesiva doar fata de o anumita persoana.

| RAY explică (pentru corbulalbrosu):

Dupa ce mai jignit in repetate randuri acum mai si imi raspunzi, nu multumesc evitama pe viitor

| mihai69 a răspuns:

Total greșit. Mie îmi plac mult fetele care se masturbează pentru că astfel învăț foarte multe despre cum și ce să fac spre a le satisface. Dacă sunt cupluri, atunci văd ce face un tip fetei, dar asta nu întotdeauna reușește s-o „termine" pe tipă.
Așadar, din punct de vedere al informării, cele doar cu tipe sunt mult mai utile.
PS nu sunt deloc gelos. Presupunând că aș afla că partenera e cu altul aș fi foarte fericit chiar. Înseamnă că a găsit ceva mai bun.

| RAY explică (pentru mihai69):

Eu credeam ca gelozia asta o simtim si cand vedem un film porno cu cuplu, eu am fost foarte obsesiv, gelos si prefer clipuri doar cu o fata si vream sa aflu daca e vreo legatura psihologica