| DaianaPiersicutza a întrebat:

Bine deci nu inteleg ceva. cand te masturbezi cat timp iti ia sa ajungi la orgasm? (doar de curiozitate)

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de persoana la una intarzie un minut la alta 15 min si asa mai departe.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Doar din curiozitate, poți ajunge și în într-un minut dar poți ajunge și în cinci minute!
Pa, pa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Incearca!

| TitiDrLove a răspuns:

Conteaza de la om la om si de gradul in care te exciti

| cosmin21 a răspuns:

Depinde de la om la om, nu exista un timp anume.
P.s. la varsta ta ar trebui sa te preocupe altceva

| Sexualitate a răspuns:

Ar mai putea fi de adăugat că, adesea, o femeie poate ajunge mai repede la orgasm prin autostimulare decât prin coit. Însă şi aici contează dispoziţia sa, intenţia, cât de relaxată este, imaginaţia/ imaginarul său erotic, metoda.

| 2dmv a răspuns:

Din pacate nimeni no sa iti dea un raspuns exact, depinde de la o persoana la alta.Incearca!

| BebeStrumf a răspuns:

Xoxo,dar masturbeaza'te mai fata,sa vezi cate minute iti ia, si in cat timp poti ajunge la orgasm, si nu uita sa te si cronometrezi! xoxohappybafta:*

| DaianaPiersicutza explică:

Am zis ca intreb doar de curiozitate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de stimulul folosit(imaginatie,pornografie, si de nivelul de excitare)oricum, nu e un timp fix(cel putin la baieti)