| ღΡøяŧόćαІάάάㄨρùғάяίήάღ a întrebat:

Boona!
Cum a fost pentru voi primul sarut? la ce varsta si ce ati simtitin momentul acela?love struck Eu l`am primit la 11 anishorilove struck. cand jukam adevar si provocarelaughing

4 răspunsuri:
| Bloodlines a răspuns:

Primul sarut l-am primit la varsta de 10 ani! happy :d. Nu mint! happy Dar nu a fost un sarut adevarat oh go on. Mergeam la ziua unui coleg si... laughing l-am sarutat pe buze laughing. Mamele noastre ne-au pus sa ne sarutam [ pe obraz :d ] si eu laughing. ca sa scap... l-am sarutat repede pe buze laughing :d.rolling on the floor
>big grin

| IuliaRAWR a răspuns:

Nu l-am avut...am 11 ani. Si sper sa pot saruta pe cineva care plac cu adevarat...

| renteamarius38 a răspuns:

Primul sarut a fost ciudat al doilea mi-a placut iar dupa acea m-am invatat.

| micuta_6487 a răspuns:

Primu thinking love struck super, avand in vedere c o fo o experienta noua.hee hee la 13 anilove struck in ziua aceea am implinit 13 anishori :d deci... un cadou frumy, nu?batting eyelasheslove struck