| aaaaneeee a întrebat:

Bun... Deci problema este urmatoarea oh go on;-< sunt cu un baiat care de ceva zile n-a mai dat niciun semn de viata, adica nu raspunde la telefon, nici la mesaje, si nici pe mess; Acest baiat ma enerveaza deoarece imi place intr'un fel oh go on dar eu nj ce vrea sa faca;-? Eu nu vreau o relatie pe " mess ", ce pot sa fac :-s! Ajuuutati'ma :-

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă nu-ți dă niciun semn de viață poate s-a retras fără explicații.
Și tăcerea este un răspuns iar dragoste cu sila nu se poate.
Pa, pa.

| Rukhsandra a răspuns:

Da-i papuci repede pana nu iti da el inainte... asa am patit si eu si mentionez ca nu am fost rapida si el mi-a dat primul straight face...
si sti cum e daca ie dor de tine te suna, daca vrea sa va vedeti te cauta daca nu ...nu laughing)

| Andreea_7493 a răspuns:

Daca nu-ti raspunde la mesaje, telefon si asa mai departe lasa-l in pace pentru ca el oricum te cam ignora din ce zici tu aici.Lasa,nu e singurul baiat de care o sa-ti placa.

| SiMpLa a răspuns:

Daca timpul nu este interesat de tine atunci ar trebui s-o lasi moarta.

| PuFuleTz_5685 a răspuns:

Deja unica ce poti face e sa-l parasesti deoarece o relatie nu poate exista doar prin net. Si cine stie tu poate stai si-l suni il cauti iar el se distreaza cu alta pe undeva asa ca ia si si-ti gaseste un baiat care sa-ti ofere tot ce-ti doresti pentru ca nu cred ca ai vrea la un moment dat sa aflica pur si simplu te-a tinut pe banca de rezerva.

| Andra_9758 a răspuns:

Mi`e aiurea sa-ti zic avand in vedere ca`ti place de el... daca nu`ti raspunde la telefon si nici pe mess clar nu mai vrea sa mai vorbeasca cu tinesad nu-l mai baga nici u in seama (nu e singurul baiat). Bafta:*

| aaaaneeee explică:

Dk ii dau papaucii o sa zic ca eu sunt aia vinovata ca relatia nu a mers, si nu merge... Pe de alta parte am si eu ORGOLIUL meu, si nu o sa ma intereseaze de el, adica nu o sa il mai sun si chestii :*?! E bine gandiit laughing :-s?