| Twicsu a întrebat:

a venit un baiat nou in scoala si chestia este ca de fiecare data cand trec pe langa el ma priveste asa, insistent. Mentionez ca e un baiat foarte timid dupa spusele prietenilor sai si imi amintesc ca intr-o zi eram pe hol si exact atunci a aparut si el si tinea capul in pamant, probabil din cauza ca eram si eu acolo.
Deci, intrebarea e daca chiar ma place cu adevarat. Voi ce credeti?
Nu prea dau eu importanta la astfel de lucruri, m-am gandit sa fac eu primul pas dar nu stiu cum sa-l abordez.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ce sa faci cu un baiat care se uita in pamant atunci cand ii place o fata? Mai lasa-l sa mai creasca.

| grab a răspuns:

Daca nu ai vreun cos imens pe nas, baietii nu se uita la tine decat daca te plac si isi inchipuie cum v-ar sta impreuna. deci te cam place!

| Twicsu explică (pentru grab):

rolling on the floor Ce haios/haioasa esti tu! Aproape ca era sa rad cand am vazut :"cos imens pe nas".

| grab a răspuns (pentru Twicsu):

Eu asa m-am gandit! happy

| zerro17 a răspuns:

Buna eu sunt Twicsu.
Si de aici zici ce vrei. In functie de unde anume vrei sa ajungi. Iti place de el, vreti sa fiti doar prieteni, vrei sa vorbiti de filme, sau sa invatati impreuna. Ai mii de posibilitati.

| Ciocoiu_Marinel_1996 a răspuns:

Ba, daca se uita insistent la tine nu inseamna ca te place.

| libelulu a răspuns:

Dacă chiar te place îţi sugerez să ai răbdare.Te va căuta el, dacă îl bagi tu prima în seamă îşi vă pierde interesul.