| bingbanglow a întrebat:

aaa ac cunoscut o fata de ceva timp, ne-am tot spus vorbe din alea siropoase in fine, de o vreme nu prea mai ma baga in seama probabil n-o mai vrea sa fie cu mine? va rog sa mi raspunde ti cat de repede k nu vreau sa o pierd.

Răspuns Câştigător
| DavidTTwowTT a răspuns:

hee hee Salut, mi se pare interesanta intrebarea si pare ca ti foarte mult la fata. Vezi tu? ai zis ca ati vorbit mult si v'ati zis vrbe siropoase, uneori vezi pe cineva si simti ca ai vorbit totul cu el sau ca ai atatea de vorbit si nu sti de unde sa incepi, cred ca de asta nu a prea mai vorbit prietena ta cu tine, tu fi cu ochii pe ea dar nu o stresa... Sti cum sunt fetele big grin Bafta si sper ca te'am ajutat big grin

| bingbanglow explică (pentru DavidTTwowTT):

Iti multumesc pentru sfat l-am urmat si acum sunt cu ea din nou

| DavidTTwowTT a răspuns (pentru bingbanglow):

laughing Lol cat ma bucur ca te'am ajutat big grin

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Vorbe nepotrivite, la momentul nepotrivit.

| e7d7n7 a răspuns:

Ai pierdut-o deja.
Nu te mai bagă în seamă, ar trebui să treci mai departe!