| Bombonika111 a întrebat:

De curand am cunoscut un baiat, m.am indragostit de el. am vorbit in fiecare zi, si ne spuneam totul. i-am zis ca il iubesc. si el mi-a zis ca ma iubeste. au fost certuri cu vechi prieene de alea lui, in care eu ma simteam vinovata, si i-am spus asta. El mi. a zis ca nu sunt eu de vina, si ca ma iubeste si nu vrea sa ma piarda. De curand m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el. si i-am zis ca da. Au aparut probleme si ne-am despartit.( era secretos fata de mine) Am stabilit sa ramanem prieteni ca inainte, dar mie mi se pare ca s. a schimbat foarte mult. Nu ma mai baga in seama, parca vrea sa scape de mine. Il iubessc asa mult. Iam spus ca mi se pare ca s. a schimbat. si a zis ca ma comport ca o copila si ca nu e adevarat, ca nu poate avea timp numai de mine. Tin foarte mult la el. si nu stiu ce sa mai fac. Nu vreau sa il pierd. si asa simt ca s. a racit de mine. A zis ca nu ne potrivim. Un sfat? [fundita]

Răspuns Câştigător
| amma_2887 a răspuns:

Pai incearca sa te pui in locul lui crezi ca lui ai este usor sa te piarda?
tu crezi ca el s-a schimbat daca el incearca sa te uite deoarece daca tu spui ca tea iubit inseamna ca asa este fiecarui persoane ai este foarte greu dupa o despartire si tocmai de aceea nu te mai baga in seama! el cauta defecte la tine si de aceea spune ca te porti ca o copila tot ce ar trebui sa faci este sa te porti si tu ca el sa nu ai mai arati cat de interesate esti tu de el stiu ca iti va fi greu dar crede-ma lui o sa ai fie si mai greu deoarece indiferenta doare cel mai tare si daca vrei sa il ai inapoi chiar nu ar mai trebui sa ai dai atentie sper ca ti-am fost de ajutor si eu am trecut prin asta si iti vb din propria experienta:*

fundita plsss:*

2 răspunsuri:
| underground05 a răspuns:

Incearca sa il inviti la o plimbare si sa ii zici ce simti ce crezi, discutati deschis iar daca e tot la fel distant fata de tine sau nu te asculta iti ichide gura cu,, ti.se pare''e clar are el un motiv pentru care te tine la distanta, iar daca el nu vrea sa iti zica ce motiv are, nu poti decat sa iti vezi de viata ta si sa incerci sa nu te mai gandesti la el! bafta

| Bombonika111 explică:

Tin sa subliniez ca nu ne.am vazut deloc. '' a fost o iubire virtuala''.