| Loveme3 a întrebat:

Buna all...Am cunoscut un baiat e foarte dulce si dragut cu mine. L'am intrebat daca vrea sa fim impreuna si a spus ca sunt prea mica. Intre noi sunt 5 ani, da totusi dragostea invinge orce.A spus sa il las putin sa isi revina deoarece acum cateva zile s-a certat cu fosta lui iubita...Trebuie sa fie al meu!big grin Ce sa fac sa-l cuceresc?
Ajutooooooooor:X:*

Răspuns Câştigător
| Mozambic19 a răspuns:

1. sa-i zambesti mereu
2.incearca sa-l intelegi
3.fi deschisa la orice discutie, la orice subiect
4.fi tu insuti!

P.s intre mine si prietenul meu sunt 7 anihappy si impreuna am decsoperit ca dragostea invinge!
bafta! si nu te stresa pre tare. Daca a spus ca are nevoie de timp, ca sa-si puna ordine-n ganduri, incearca sa-l intelegi.

13 răspunsuri:
| Liquor a răspuns:

Propabil e genul de baiat cu "nasul pe sus", si ma gandesc ca poate tine la tine. daca te intrebi "dc?"
Pai, un baiat mai mare, inseamna o relatie sexuala, daca te considera prea mica, inseamna ca nu vrea sa profite de tine.

Oricum, intre mine si prietenul meu, sunt 5 ani, eu am 17 si el 23, dar ne intelegem foarte bine, e deschis la orice, si..cand ne-am combinat, eu aveam doar 14 anihee hee

| Azµre a răspuns:

Cati ani ai tu scumpo? mai mult de 13 ani nu ai asa presimt eu...

| PsyhoWoman a răspuns (pentru Azµre):

Unde-i hamsteru waiting?

| Azµre a răspuns (pentru PsyhoWoman):

Doarme laughing l-am scos :-> o sa pun alta poza cu el in curand laughing

| PsyhoWoman a răspuns (pentru Azµre):

Asa! big grin

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Azµre):

Smechera suvita a la Base.

| Azµre a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

N-am suvita tata e umbra rolling on the floor apropo sunt nascut si pe 4 noiembrie ca base rolling on the floor iti dai seama, frati de "data" suntem rolling on the floor

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Azµre):

Sper ca nu ai glumele la fel de "bune" ca ale lui Base ca o sa le spun la toti ca porti chiloti cu fata lu` Bendeac pe eibig grin

| Azµre a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Sa stii ca am o pereche de boxeri cu tom rolling on the floor... cum era aia, ah ce-mi plac glumele mele rolling on the floor

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Azµre):

rolling on the floor Eu am una cu o palma pe o buca si scrie "Can`t touch this"rolling on the floor. Deci ce-mi plac glumele melebig grin

| Loveme3 explică:

Da a spus din nou ca nu cauta iubita si sunt prea mica...crying iar plang din cauza unui baiat...crying macar putea sa'mi deie o sansa nu avea nimic de pierdut.broken heart

| andy9915 a răspuns:

Mai intai stai sa ti-o bage si dupa aia mai vb

| Gabriella19 a răspuns:

Incerca sa fi draguta cu el, sa il faci sa rada happy fi tu insuti, acorda-i mai multa atentie happy Nu conteaza ce diferenta este intre voi 2 straight face conteaza ca voi sa fiti fericiti happy Sper ca te-am ajutat smug Fundaaa