| perryornitorinca a întrebat:

Buna all am si eu o "problema". imi place foarte mult de un baiat si am impresia ca si el ma place...nu ma baga deloc im seama desi ne cunoastem de peste 3 ani dar se uita la mine cu niste ochi dulci si de ficare data camd ma vede cu prietenele ne urmareste, vine peste tot pe unde merg eu. ce sa fac...nu stiu ce sa ii zic Va rog ajutati.ma

2 răspunsuri:
| Sp33dyt a răspuns:

Discuta cu el. face2face

| brunetatha a răspuns:

Poate se poarta asa ca sa nu stie celelalte pr ale tale si cand esti singura se comporta mai frumos