| girl_7047 a întrebat:

Am si eu o problema sad. Este vorba despre un baiat care am impresia ca se joaca cu mine. De ceva timp, se uita la mine insistent, ma tot roaga sa-l ajut, se baga in orice discutie in care vorbesc eu, imi zambeste foarte dulce. Dar a2a zi totul se schimba ...nu ma mai baga in seama atat de mult straight face. Apoi a 3a zi din nou imi face ochi dulci...

Va rog mult sa ma ajutati sad deja nu stiu ce sa mai cred

Răspuns Câştigător
| DenisaMetal a răspuns:

Glumeam. Este semn ca te place si de aia iti face asa si eu am patit la fel ca tine a fost foarte frumos.Iti doresc sa ti le intample si tie la fel

bafta

1 răspuns:
| DenisaMetal a răspuns:

Vrea numai sa iti fure inimahappy