| girl_7047 a întrebat:

Dau FUNDA :X.Am si eu o problema sad. Este vorba despre un baiat care am impresia ca se joaca cu mine. De ceva timp, se uita la mine insistent, ma tot roaga sa-l ajut, se baga in orice discutie in care vorbesc eu, imi zambeste foarte dulce. Dar a2a zi totul se schimba ...nu ma mai baga in seama atat de mult straight face. Apoi a 3a zi din nou imi face ochi dulci...

Nu stiu ce sa mai cred sadcrying

Răspuns Câştigător
| icebaby_3743 a răspuns:

Aici nu consta problema in tine ci in el.Multi baieti considera ca la fete nu le plac tipii care le curteaza prea des(ceea ce este si adevarat), posibil ca intr-adevar ii place de tine si nu stie cum sa procedeze, asa ca ar fi de dorit ca tu sa-ti iai inima in dinti si sa-l intrebi ce simte si de ce se comporta astfel cu tine

6 răspunsuri:
| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

1. poate te place si vrea sa flirteze cu tine, dar nu-i place sa faca el totul si totusi numie el o poate face. vrea un raspuns si ar trebui sa il dai repede sa nul pierzi.
2. te vrea numai ca sa faca cu cineva dragoste nsi asteapta sai cazi in capcanna.
ai grija ce faci

| Dariana a răspuns:

Cred ca el are impresia ca tu il placi sau se crede foarte frumos si intr-adevar se cam joaca cu tine.Mai bine lasa. l in pace, sau joaca. te si tu cu el, cine stie poate dintr. o gluma asa se ajunge la ceva serios.Fii si tu ca el, distrata, astfel poate el ajunge sa isi doreasca sa te cunoasca mai bine.:->Multa bafta in continuare! Sper sa iti iasa ceva frumos cu el!>big grin

| Mrlove a răspuns:

Probabil este mai timid big grin o zi are curaj sa iti atraga putin atentia dar a doua zi ori ii este rusine ori se satura. ca nu il bagi si tu in seama, cand face chestile astea tu ce faci? macar ii zambesti happy?

| mada_9093 a răspuns:

Buna! exista doua variante 1 isi bate joc de tine (eu cunosc multi baieti care fac asta si 2 te place si vrea sa vada daca si tu il placi (adica nu te mai baga o zi in seama in speranta ca o sa il bagi u pe el)
sper ca te-am ajutat
succes!

| alissiasweet a răspuns:

Dal drak e un ingamfat se crede frumos.cand te baga in seama fate ca nu-l vezi sa vezi ca o sa se inverseze rolurile.winking

| girl_7047 explică:

Da ii zambesc happy ...Shi chiar pot spune ca ma uit si eu la el ore in sir day dreamingdar...nu stiu