| gagikutza a întrebat:

Buna All! de aproape 2 saptamani am o problema foarte grava! in timp ce faceam dragoste mi-a iesit ceva din mine in zona intima e ca si un ovul! vi s-a intamplat? stiti ce poate fi? va rog sa ma ajutati sunt foarte speriata ca am avut si greturi foarte mari. va rog sa ma ajutati. va rog seriozitate! astept raspunsurile voastre. va multumesc

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Mergi la GINECOLOG!

| missme90 a răspuns:

Gagicuto.
1. nu stiu cati ani ai, dar sper ca ai destui.
2. apeleaza la un ginecolog. el e cel mai in masura sa iti raspunda la toate intrebarile acestea, sa iti faca analize, sa isi dea cu parerea.
3. TPU nu e locul potrivit pentru asemenea intrebari dupa cum ai constatat. vei avea parte de multe raspunsuri, gen ca cel al lui "ciorba", sau din contra tot felul de experiente care s-ar putea sa nu fie valabile in cazul tau.

| Ciorba232232 a răspuns:

Se cheama clitoris laughing

| gagikutza explică (pentru Ciorba232232):

Pai ce o fi.dar ce se intampla daca a iesit afara?