| eu;) a întrebat:

Am si eu o mica problema. Am fost cu un baiat acum 1 an, nu cred ca pot sa spun ca a fost chiar o relatie pentru ca nici macar nu ne-am sarutat. Ne-am intalnit de vreo 3 ori, dar niciodata singuri pentru ca el mereu il lua si pe varul sau.La un mpment dat nu a mai vorbit cu mine si nu stiu de ce.Am aflat de la prietenii sai ca el nu mai avuse niciodata o relatie si cred ca nu stia cum sa reactioneze. Acum ceva vreme am aflat ca inca ma place si am fost super fericita pentru ca si eu mai tin la el, dar totul s-a naruit intr-o seara cand am jucat adevar sau provocare. A recunoscut fata de mine ca inca mai tine la mine, iar eu ca o fraiera i-am spus ca nu as mai putea fii vreodata cu el pentru ca e prea copilaros si mi se pare ca nu ne potrivim. Nu stiu de ce am spus asta. Acum regret si vreau sa ii spun ca inca mai tin la el, dar nu stiu cum. Mai vorbim si iesim aproape in fiecare sambata impreuna la club pentru ca avem acelasi grup de prieteni. Pls am nevoie de autor!

Răspuns Câştigător
| AaaNNnnAaa a răspuns:

Si eu am patit acelasi lucru...straight face. cred ca ar trebui intr-o sambata cand iesiti sa-l iei si sa-i zici ce simti pentru el.sau mai de graba eu as face in asa fel incat sa aranjez un joc de adevar si provocare si sa pice in asa fel ca tu sa trebuiasca sa marturisesti ce simti pentru el.bafta.sper sa va impacati.:X

1 răspuns:
| Razvan a răspuns:

Tipul e imatur. Mi se pare penibile aceste intalniri in 3.Ar trebui sa vorbesti cu el, sa ii spui ce simti si sa atingi si aceasta problema. O intalnire are loc in 2.Nu in 3, 4, 5.Macar pana va cunoastetiwinking