| Gabytzu6565 a întrebat:

am 13 ani. Ieri, cu un prieten ne-am jucat cu penisurile unul altuia, adica ne-am masturbat reciproc la cererea mea, fara a-l obliga, faza era ca era oricum greu sa-l oblig, el e genul de baiat musculos si e cu 2 ani mai mare ca mine. Se poate considera o problema ca sunt atras de baieti dar si de fete + ca am prietena pe care o iubesc nespus de mult si sunt atras de ea chiar mult mai mult decat de baieti? Adica cu baietii as avea maxim aventuri dar dragostea adevarata e pentru o fata.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Ce faceti voi e o joaca de copii imaturizati. Cu timpul veti fi normali.

12 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Frate e normal in viata sa diversifici orice

| Kaℓi a răspuns:

Ce jocuri aveti si voi.
De fotbal ati auzit? sau baschet, tenis, bicicleta, jocuri pe pc?
Aveti vreme destula si pentru jocuri erotice, nu va mai risipiti copilaria.

| MadRabbiT a răspuns:

Ai niste probleme hormonale. ar trebui sa mergi la un doctor sa vezi ce cauzeaza asta.

| Oana92 a răspuns (pentru MadRabbiT):

Din ce ai dedus tu ca are probleme hormonale?

| MadRabbiT a răspuns (pentru Oana92):

Din ce a zis el mai sus. Este vreo problema in ce am zis?

| Oana92 a răspuns (pentru MadRabbiT):

Evident ca este o problema. Nici bisexualitatea si nici homosexualitatea nu apare ca urmare a unor dezechilibre hormonale!

| MadRabbiT a răspuns (pentru Oana92):

Dar a zis cineva ca e bisexual sau homo? Vezi de treaba ta duduie laughing)

| WaterDrop a răspuns:

Nimic anormal, te nasti cu asa ceva.Nu te ingrijora, mai sunt destule persoane ca tine.

| Lawliet14 a răspuns (pentru WaterDrop):

Tu chiar crezi balivernele ce sunt scrise de doctori atei sau mai rau, satanisti? Oare daca nu experimenta cu baieti, nu "se juca cu penisurile" cum zice el, mai era atras de baieti? Majoritatea nu se nasc homosexuali, decat cei cu probleme psihice. Restul devin experimentand...

| RagnarokR a răspuns:

Este evident ca tu posezi o problema oarecum grava de nivel psihic, datorita printre altele si a varstei si curiozitatii.

adevarul este ca ai o singura viata. daca o sfeclesti, nu mai ai alta de rezerva, asa ca fa ceea ce trebuie in viata asta si mergi pe calea corespunzatoare - altfel... - sa nu te plangi

| pisoiultau55aldoilea a răspuns:

Da-ti foc