| ClearSky00 a întrebat:

Buna Tpu..am o intrebare..prietena mea la inceput ma indragea foarte mult..bine de 3 saptamani incoace mai are cateva momente cand se simte naspa si nu prea vorbim dar nu inceteaza de ex i spun "te iubesc" si si ea imi spune "si eu te iubesc" ne-am intalnit alalta ieri a fost totul chiar bine dar ieri brusc a fost mai rece cu mine si din cate am inteles a fost si cu o prietena de-a ei si cu inca 3 baieti si faza faina i ca are multi prieteni baieti gen ca prieteni buni dar eu nu stiu ce sa mai cred..sunt derutat...am uitat sa precizez ca am planificat sa ne intalnim ieri dar eu nu am putut ca am fost la ziua la un prieten si si prietena ei nu si-a chemat iubitul..Nu stiu ce se intampla.Va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Nu e multumita pe deplin de tine, iar cand iese cu alte persoane, in special cu baieti, simte si mai puternic asta.

| 123456789010 a răspuns:

Ar trebui sa vorbești cu ea. Sa o întrebi de ce e așa de rece și să spună adevărul. Trebuie să îi arăți că poate avea încredere în tine, și fa-o să să simtă bine, sa rada. Dacă chiar te iubește, totul va reveni la normal de la sine

| superuamen a răspuns:

E naspa dava ea are prieteni buni naieti in timp ce are si relatie, tu trebuia sa ii fi cel mai bun prieten sa nu mai aiba nevoie de nimeni