| sonia_8748 a întrebat:

Buna am 13 ani si de 4 luni in coace ma excit singura. Sunt virgina si odata am folosit un pix fiind din greseala eram aeriana si mia intrat in cagin nu am simtit durere iar sange nu mi-a curs de atunci ma mai excit dar am citit undeva ca te poti dezvirgina in felu asta si prin exscitare este adevarat?

77 răspunsuri:
| alynusha2992 a răspuns:

Eu cred ca mai esti virgina

| Gabsss a răspuns:

Loll...lasa-ti fata in pace a pus si ea o intrebare...nu a omorat pe nimeni
dc sunteti asa rai
voi cand o sa aveti copii si o sa va intrebe ceva asa o sa le raspundeti cu ura si batjocura?

| RoXx_4194 a răspuns:

Da, te poti dezvirgina si asa doar ca nu cred ca de la un pix te dezvirginezi, stai linistitawinking.

| cosmyn0001 a răspuns:

De unde esti domnisoara?smug

| DarkyYT a răspuns:

Care stie melodia asta http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| DarkyYT a răspuns:

Cum se numeste melodia http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| ionutzsimina a răspuns:

Sonia! daca voiai sa te exciti mai bine asteptai fata macar pina la 17-18 ani! de fapt scuze ce zic eu 17 pentru ca e prea mult! virginele sunt pe cale de disparitielaughing

| Jmecherasu_Madutzu_1995 a răspuns:

Daca vrei sa afli mai multe cum facem sa ne vedem iti las un id de mess de a meu rasumadalin

| sonia_8748 explică:

Nu stiu ce nu intelegeti eu intrebam daca de la exicitare te poti dezvirgina si chestia cu pixul a fost din greseala nu sunt asa de prosta si nu am simtit dureri sau ceva cred ca alexandra a inteles cel mai bine intrebarea mersi mult

| Truica_Daniel_1979 a răspuns:

Adica cum te exciti singura? problema e ca parinti tai te-au lasat sa vezi prea multe filme (de dragoste amor ) totus la 13 ani e aburd asta revina cu picioarele pe pamant.

| bogdanelnanane a răspuns:

Te dezvirginez eu laughing)))

| Alecsanndrrrrra a răspuns:

Dar parinti taiii stiu?

| Florin_Tudorache_1994 a răspuns:

Dar de unde esti:X:X... daca esti de prin cconstanta nu te mai chinui singura vino la mine ca te dezvirginez eu laughing... ceawwinking

| Zainezu_Zainea_1980 a răspuns:

Buna esti online? vreau sa vb cu tine

| CosmyCiurus a răspuns:

Putin nebuna nu credti?