| LeonardH a întrebat:

Imi place de o fata care este cu 2 ani mai mare decat mine. Ea nu ma cunoaste. As vrea macar sa ma imprietenesc cu ea. Sa ma cunoasca! va rog sfaturi! funda raspunsului care da roade

Răspuns Câştigător
| gfghn a răspuns:

Daca nu te cunoaste...este ca si cum ia-i trimite o scrisoare foarte frumoasa unei persoane dar accea persoana sa nu stie cine a scris-o! Daca vrei sa ai macar o relatie de prietenie cu accea fata ancearca sa iei legatura cu ea prin orice metoda mess, facebook.etc..sau ancearca sa o cunosti personal sa faci cunostinta cu ea si poate veti lega o prietenie frumoasa. sper ca iti va fi de folos sfatul meu! Funda?

4 răspunsuri:
| DarkWerewolf13 a răspuns:

Prima data caut-o pe faceboof trimitei cerere de prietenie si incearca sa vorbesti cu ea e chat.
Incearca sa afli ce ii place de la prieteni mai indrazneti.Foloseste relatii si chestii din astea.
nu te holba toata ziua dupa ea ca o sa creada lumea ca esti un obsedat. Comporta-te norma. cand o vezi o saluti si daca e singura te prezinti si intreab-o daca vrea sa fie amicul tau.
Simplu si de efect. Fetelor nu le plac minciunile si complicatiile.
Succes! happy

| denisa2003 a răspuns:

Buna tu trebuie sa incerci sa orbesti cu ea si daca te place iti va zice daca nu asta e trebuie sa-ti gasesti pe altcineva

| Adelina2003 a răspuns:

Pai lasa-i like-uri la poze, comentarii si vorbeste pe mess sau pe chat cu ea.Cu cat vorbesti mai mult cu ea, cu atat te imprietenesti.Asa fac eu de fiecare data. Daca te ignora, inseamna ca nu ii place si ca are fite, dar daca este o persoana normala, o sa vorbiti ca amici si dupa ce isi va da seama ca o placi, iti va spune daca vrea sa fiti impreuna sau nu.Si daca o sa te refuze, macar o sa ramaneti prieteni, mai sunt si alte fete de care poti sa te indragostesti.Succes!happy

| GRRRRRR a răspuns:

Cam greu...am trait si eu o situatie de genu....eu iti urez succeswinking