| iuliutzaa a întrebat:

Buna am 13 ani si imi vine sa fac sex. nu stiu ce sa fac am un iubit si as vrea sa fac cu el sex dar nu stiu daca e bine si ce o sa simt...va rog ajutati-ma:X

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
La varsta ai de gand sa faci sex?
Draga, de abia ai 13 ani!
Deschide ochii aia, ca nu-i ai degeaba.
Unde iti este capul? Ai timp toata viata sa faci sex, pana te saturi.
Mai asteapta cativa ani, vreo 5-6.Nu te grabii ca vei regreta.
Ocupa-te de scoala si va trece timpul mai repede daca vrei sa o faci asa de tare.

O seara placutahappy

28 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu crezi ca e cam devreme? mai rabda pana la majorat

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Eu al 13 ani nici nu stiam sa sarut si tu vrei s-o faci?:-o Mult prea devreme. Mai asteapta macar varsta de 15-16ani. Sunt fete de 17-18 ani care au relatii serioase(un an jumate-doi) si se tem sa-si inceapa viata sexuala si tu... la doar 13ani? Fa-o daca tu crezi ca e bine, dar vezi s anul regreti mai apoi. In al doilea rand gandeste logic, nu vei mai fi cu baiatul cu care o faci rpima oara si peste ani, iar daca la 15ani iti vei face un iubit si ii vei spune ca nu esti virgina, nu va fi prea incantat. Treaba ta, dar eu zic ca nu e bine.

| Pissy a răspuns:

Lasa sexu`. vezi`ti de scoala! :*

| Kylexy a răspuns:

Vrei sa scapi de virginitate, bubuie hormoni in tine ai 13 ani fatuca si te gandesti la sex deja? apuca-te si citeste forumurile de pe net sa vezi ce spune daca te apuci de pe acum de sex.Sarbatori fericite

| A12NDRA a răspuns:

Lasa ca iti trece.Mai bine fi tu cu gandu la scoala si la ce ai de facut nu la prosti. Te gandesti la asta pentru ca este varsta la care asa gandeste un adolescent.Iti zic eu ca atunci cand o sa ajungi acolo nu o sa iti mai trebuiasca asa mult. Sper sa ti cont de sfatul meu.Sarbatori fericite si numai bine!

| тecнιннιlα a răspuns:

Stiu ca o sa`mi sara multi in cap, dar nu conteaza ca ai 13 ani. Conteaza sa te simti u pregatita fizic si psihic pentru a trece la acest pas si daca consideri ca baiatul acela merita asta. Bine aici decizi DOAR u happy. Daca te indoiesti si crezi ca nu vrei atunci mai asteapta happy. Craciun fericit kiss!

| BlueHusky a răspuns:

13 ani e cam devreme (+1 all)

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Stii, poate ai vazut prea multe filme in care cei doi fac sex.
13 ani? O sa inteleg ca ai pofte...ciudat.Si vrei sa faci sex? la 13 ani?
Vrei SIDA, sifilis? Nu ai decat:d, cele mai multe de asta se imbolnavesc.
Cauta pe net de masturbare.
Uff...azi era ajunul craciunului, am ajuns sa o vad si pe asta.

| darrio2007 a răspuns:

Vezi-ti de scoala fetito.Si mai joaca-te cu papusile.Nu ai trecut de stadiul de copilarie.Sa nu regreti mai tarziu daca o faci.

| AnNyşK a răspuns:

La 13 ani eu ti-as spune sa mai astepti ca ai timphappyDar daca u chiar asta iti doresti... faci cum doresti sh cum simtihappy

| biBii07 a răspuns:

Fato, horhaie hormonii in tine rolling on the floor
Ai 13 ani, in primul rand iti pui in pericol sanatatea pentru. ca nu stiu cat de pregatita esti fizic pentru un act sexual.
Mai bine mai mediteaza!

| DeEeA_2049 a răspuns:

Nu. O. Face!
La 13 ani? Doamne fereste, spune-i cuiva sa iti traga o plama! Wake UP!
La varsta asta corpul tau e inca in transformare (INCLUSIV organele genitale)! Sunt riscuri ENORME si boli care pot aparea foarte usor! Poti face o MULTIME : sifilis, SIDA, chiar si cancer de col uterin.Ca sa nu mai zic ca doare la varsta asta!
Unde ti-e capul? Parintii tai nu se uita ce intrebari pui pe site?

| Siminik a răspuns:

Gandeste-te de o mie de ori inainte de a face acest lucru, gandeste-te la protectie si asigura-te ca merita, pentru ca baieti sunt multi si profitori. Nimeni nu te poate impiedica daca vrei sa faci asta! Ai grija de tine!

| Microice a răspuns:

13 ani? Nu conteaza varsta.Traiesti intr-o tara libera fara constrageri, unde poti face tot ceea ce iti trece prin cap! Incerca sa traiesti fiecare clipa ca si cand ar fi ultima si nu vei regreta!happy

| beatrice2 a răspuns:

Vezi'ti de scoala!

| BlackVeil a răspuns:

La 13 ani? Cam tarziu, eu zic ca trebuia sa incepi de la 7 ani...
Fata hăi, vezi-ti de scoala!

| Beibii_6447 a răspuns:

Sincer, mai bine nu te mai gandi la asta si incearca sa iti ocupi mintea cu altceva. La 13 ani te poti saruta cu iubitul, va puteti mangaia, dar nu chiar sa se ajunga la sex. Sunt convinsa ca mai tarziu o sa regreti ca ti-ai inceput viata sexuala la varsta de 13 ani daca o faci acum happy

Desigur e viata ta si faci cum vrei kiss

| timeea7 a răspuns:

Iti vine sa faci sex?

dar mintea la cap nu`ti vine oare?smug

straight face

| DeniSa_9048 a răspuns:

Buna, si eu am tot 13 ani si sincer, scuza.ma ca iti spun, dar esti putin sarita dupa fix. Draga mea, invata ca sa ai un rost in viata si lasa sexul ca, dupa cum ti.au spus multi de aici o sa ai timp toata viata de acest lucru.

Craciun fericit si gandeste. te bine la ce vrei sa faci ci viata ta:*
numai bine>big grin

| CapitanuSemafor a răspuns:

Varsta minima pentru asa ceva este de 16 ani, din punct de vedere medical, ca sa nu risti sa nu mai faci niciodata copii sau vreo boala cum mai zice lumea. Si oricum, daca el are tot 13-14 ani nu cred ca o sa fie un gigolo in pat la varsta lui, mai asteapta, o sa fie... o porcarie acum, dupa 16 poti sa faci ce vrei straight face

| Ann3 a răspuns:

Doamne! Eu am 12 ani, si sincer nu am mai auzit de asa ceva! Joaca-te cu papusile, iesi afara, distreaza-te, traieste-ti copilaria! Ai timp dupa aia de asa ceva! Eu nici nu am prieten si u te gandesti deja la asa ceva?!

| gheodan21 a răspuns:

13 ani? fata draga lasa sexul si apukate de carte. nu nu e bine virsta e prea frageda! asteapta macar 15 ani... daca nu poti rezista tentatiei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce varsta are iubitul tau? daca are pana-n 14 inca nu are sperma, oricum nu uita de prezervativ

| 2749764830 a răspuns:

La varsta ta te gandesti la asa tampenii.Eu am 13 ani si ies la suc cu fetele, imi fac orice preocupare infara de prosti!

| QzN a răspuns:

Ma fata. crezi ca astia care stau cu tine mai ales ca ai 13 ani vor dragoste si sentimente de la tine rolling on the floor? te-au vazut mai mica si vor sa faca sex cu tine, am 15 ani is baiat si stiu cum gandesc toti pe la varsta asta despre mai toate fetele happy de varsta ta straight face asa ca lasa-l dq de sex, punete pe carte ca de asta sa distrus tara asta. iauzi si tu sex de la 13 ani straight face!?

| LeeLee a răspuns:

Eu zic sa stai linistita, nu e varsta potrivita, inca esti mica, poti face ceva de care mai tarziu sa`t para rau! Nu stiu daca mai esti sau nu virgina, dar daca inca esti.lasa pofta la o parte! :d O sa-ti para rau mai tarziu, asta cred eu, acum u faci cum crezi ca e mai bine kiss

| Raluca_Francesca_2000 a răspuns:

Beibii_6447, nu cred ca ar fi indicat nici asta..., părerea mea e ca ar trebui sa mai aștepți draga mea, e mult, mult prea devreme, eu am 15 și nu fac asta... Dar uite dacă vrei intra pe pagina mea de Facebook, Francesca și atat dă-mi add și vorbim în privat! Mai multe...