| MacaRox0906 a întrebat:

am 14 ani si ieri, iubitul meu m-a chemat la el acasa. Am ajuns la el am vorbit, mi-a prezentat casa si dupa ne-am dus la el in camera. M-a luat in brate si am inceput sa ne sarutam, nu am facut nimic mai mult. Credeti ca e ok? Adica el se comporta frumos cu mine si nu a batut niciun apropo despre sex (metionez ca suntem impreuna de 1 an si jumatate ). Nu vreau raspunsuri de genul,, Joaca-te cu papusile " sau chestii d-astea! Funda happy

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Felul cum s-a comportat cu tine, arata ca este un baiat bine crescut si nu ii este gandul numai si numai la sex. Tu, ce ai fi vrut sa se intample? Ai rabdare ca stie baiatul cand si cum sa actioneze ca amandoi sa fiti fericiti.

22 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai si dupa 1 an jumate e asa ciudat ca te saruta?

| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat doar va pupati, nu vad nici o problema!

| mihai69 a răspuns:

Eu cred că e OK, atât timp cât vă limitați doar la asta.

| Drimmero a răspuns:

E ok, nu vad nicio problema daca v-ati sarutat, este ceva normal!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu zic ca e ok.

| OldSoul a răspuns:

Deci la 12 ani tu ti-ai facut iubit? laughing

In fine, sa zicem ca e oke totul deocamdata, dar nu pentru mult timp.

| Florentina9210 a răspuns (pentru OldSoul):

Nu stie ce o asteapta. La inceput o atrage cu un sarut dupa o baga la asternut. Doar nu o cheama la el acasa doar pentru un sarut.

| OldSoul a răspuns (pentru Florentina9210):

E o cauza "pierduta" si ea stie unde o sa se ajunga, doar ca se amageste momentan.
Cum spuneam, daca-i spui ce urmeaza nu o sa creada pana nu o sa se convinga.
PS:Imi e frica sa o intreb cati ani are iubitul ei laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru OldSoul):

Ma crezi sau nu dar iti impartasesc aceeasi ''teama''! laughing

| OldSoul a răspuns (pentru Florentina9210):

Se pare ca a intrebat cineva mai sus, din fericire inca nu exista un raspuns. laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru OldSoul):

Da-i mesaj. Si imi spui si mie.

| OldSoul a răspuns (pentru Florentina9210):

Inca ceva, conform acestei intrebari (http://www.tpu.ro/......i-suntem/) in ianuarie aveau 7 luni de relatie, intre timp au ajuns la un an jumate :) Ce repede trece timpul pentru unii. Oare care este secretul? :))

| Florentina9210 a răspuns (pentru OldSoul):

E tot de la tipa asta? laughing Am dat si nu mai e intrebarea. cred ca a fost stearsa.
Ei habar nu au pe ce lume traiesc. De aici iti poti da seama cat de usor de manipulat poate fi.

| OldSoul a răspuns (pentru Florentina9210):

Asa e.
Intrebarea inca este, doar ca trebuie sa stergi parantezele, sau mai bine spus trebuia sa pun eu un spatiu intre link si paranteze laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru OldSoul):

Hai sa nu mai comentam la intrebarea sa ca ne ia la bataie. laughing Doar stie karate tipa!

| OldSoul a răspuns (pentru Florentina9210):

Bine punctat!laughing

| SindromuLapsus a răspuns (pentru Florentina9210):

Asa e

| MacaRox0906 explică (pentru OldSoul):

Intrebarea aceea a fost pusa de colega mea de la karate, deoarece ea nu are un cont TPU happywinking

| CoryDaliSs a răspuns:

Esti tanara. Sfatul meu e sa nu-ti incepi viata sexuala inca. Pot aparea dereglari hormonale neplacute si intarzieri mari si repetate (2-3 luni) ale menstruatiei. Cel mai bine e sa mai astepti cel putin 2 sau 3 ani.

| RealMadridForever a răspuns:

E OK. Doar la asta va limitati, chiar e OK.