| boboletzo a întrebat:

AM STAT 6 ani cu un baiat...il placeam. dar cred ca tot a devenit obisnuinta, in august 2009 ne-am despartit definitv, in septembrie l-am cunoscut pe actualul cu care m-am si dezvirginat, avem 1 an si jumatate impreuna, suntem fericiti oarecum... dar mai nou vorbesc cu fostul, si am emotii cand intra pe mine, cand imi cere web ma emotionez si trebuie sa ma aranjez ca sai pot da web, cu actualul nu imi e rusine deloc, de nimic!

Oare il iubesc pe fostul prieten? ce se intampla cu mine?

Dau funda la cel mai bun raspuns!

HELP plsss!

Am 21 de ani!

Răspuns Câştigător
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Mai tii la fostul prieten si de aceea ai emotii happy!
Stiu cum e big grin!

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Deci... 21-2=19.
19-6 (uau!) = 13.
Deci tu l-ai ţinut pe unul 6 ani pe uscat iar cu ăsta în mai puţin de 2 aţi trecut şi la treabă!
Eu când spun că nu meritaţi aşteptate sub nicio formă niciodată mi se sare cu stupizi.

| IloveME a răspuns:

Prima dragoste nu s uita niciodata!

| thereforyou a răspuns:

Nu pot sa-l numesc altfel in afara de dobitoc, pe fostul tau. A stat 6 ani cu tine si nu te-a dezvirginat? Nu-mi imaginez cum era relatia voastra, este incredibil.

| BlueHusky a răspuns:

De cele mai multe ori ca sa incepi o relatie poate ar fi bine sa o inchizi pe cea veche. (ceea ce incerc sa zic este ca probabil daca te certi cu iubitul tau ai sanse destul de mari sa te impaci cu fostul).

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-ai iubit pe primul mereu iar actualul nu a fost decit in lipsa de altceva.Ai facut prostia sa crezi ca sexul este dragoste.E dureros si te inteleg.

| AnDu_6486 a răspuns:

Pai cred. inca il mai ubesty si te mai gandesti la el sau ai ceva special pentru elwinkingtongue