| anonim_4396 a întrebat:

Bună, am 15 ani, si îmi place de un băiat, am fost împreună timp de 4 luni, fara sa ne vedem, si am fost certați, timp de o săptămână, iar in timpul asta, am vorbit cu un băiat. Si pana la urma m am pus cu el ..ne am despărțit. Si acum, vorbesc cu ambii baiati, si nu stiu ce sa fac, pe cine sa aleg!.ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Cum adica ati fost impreuna dar nu v-ati vazut? Aia e relatie? laughing Fii cu cel de care iti place si va puteti vedea.

| Bianca1001Bia a răspuns:

Ala cu care te intelegi mai bine

| corbulalbrosu a răspuns:

Pe cel de care iti este tie mai drag. Cel care iti inspira mai multa incredere.

| SkyPilot a răspuns:

Il alegi pe acela care iti place mai mult.

| iSwag a răspuns:

Vorbesti cu amandoi "baiatii"? Cauta un al 3-lea.