| andaandra123 a întrebat:

Am 16 ani si azi la scoala cand s-a terminat ora m-am dus la o colega sa vorbesc cu ea, cand m-am dat mai in spate era un baiat si din greseala am atins cu fundul meu penisul lui, sa zic asa pentru ca e termen biologic laughing cred ca s-a excitat pentru ca s-a simtit foarte ciudat si tare, cam greu de explicat. A inceput sa imi repete "mama, ce fund ai!", sa imi tot puna mainile pe fund si pe picioare sa le mangaie gen..La ultima ora inainte sa vina profesoara la noi, am mers la fata aia sa continui ce am vrut sa ii spun..si vine alt baiat si incepe sa faca si el fix ca celalalt, adica sa imi puna mana pe fund, sa imi spuna ca ce fund am si sa se bage cu aia in mine..Deci eu nu inteleg doua lucruri si anume: De ce baietii pun pana pe fundul fetelor? Si de ce tot se freaca cu penisul lor de fundul meu?laughingnu stiu de ce, dar eu una nu suport asta si mi se pare un lucru jenant..chiar daca le dau cate o palma peste fata sau spate, ei tot continua.Stiu ca suna cam ciudat, dar vreau raspunsuri cat se poate de sincere, fara caterinca.

Răspuns Câştigător
| Necunoscut112 a răspuns:

Băieţii simt când e loc de asa ceva. Nu esti singura cu fund, dar te-ai intrebat oare de ce altor fete nu li se intampla asta?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Necunoscut112):

Bravo. Intr-un rand si jumataate ai ''explicat' cat se poate de corect. big grin

13 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Suporti asta odata ce ei continua s-o faca tongue
Daca intr-adevar nu suportai ei n-o mai faceau, gaseai metoda, oricat de impotriva ai crede ca esti, tu le dai de inteles ca nu...
Mi se pare putin cam indecent comportamentul asta, nu stiu, sunteti o clasa de primate sau ceva? Adica ce fel de oameni se freaca de fundul fetelor, oricat de usuratice ar fi asa dintr-odata in clasa, inteleg ca la varsta voastra hormonii isi cam fac de cap si mda... dar totusi, incearca sa nu mai fii asa usuratica, te vor juca 'baietii rai' mai tarziu de nu te vezi, dai de un iubi care va profita maxim de tine si dupa o sa te intrebi ce are viata cu tine laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Da-mi voie sa ma indoiesc ca din greseala ai intrat cu fundul, taman in penisul unui baiat.
Daca accidentul era real, in cele 1-2 secunde cat l-ai fii atins, nu avea cum sa apara erectia intantancee si nici sa-l simti.
Doar daca nu ai facut-o intentionat si ai ramas cu fundul in penisul lui, macar 20-30 de secunde, ca ala sa aiba erectie, caz in care nu te mai mira de ce toti iti spun de fundul tau si vor sa te atinga pe el, pentru ca asta ceri de fapt, prin actiunile tale, direct provocatoare.

| Emma30555 a răspuns:

Ar trebui sa te consideri mai prețioasă și sa nu mai permiți băieților sa facă asta. Băieților le plac multe fete dar nu și permit cu toate

| Nemessys a răspuns:

Pentru ca le permiti, de aia. happy Palma aia nu este suficienta. big grin

| ywar a răspuns:

Pai o sa tot folosesti fundul cand te-o pune gagicul tau - cand oi avea - capra!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu agăți nimic pe aici.Degeaba îți faci reclamă. Pierzi timp prețios în care puteai să-ți faci sute de selfie-uri în oglindă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Intelege ca o face "din greseala".

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce face motanul tău?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu. Nu si-a luat doza de mangaiat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Încă nu e prea târziu

| Kerre a răspuns:

Fac asta deoarece le dai tu voie, o palma peste fata sau spate nu este indeajuns.

| All4QuestionS a răspuns:

Pai daca ii lasi, normal ca pun mana, o palma peste fata sau peste spate li se pare ceva normal, o gluma poate. Ca sa fii tratata cu seriozitate ( si sa nu iti mai puna nimeni mana pe fund si etc )trebuie sa fii serioasa. Idk, nu ii lasi efectiv, ii spui la profesori si din astea... Dar totusi nu dai dovada de seriozitate prea mare daca pui o intrebare de asta aici... Mai bine ai spune profesorilor sau macar parintilor si ei sa spuna mai departe cui trebuie ca sa se linisteasca hormonii din corpurile la acei mititei laughing