| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani si dupa o joaca mai incinsa cu prietenul meu (care nu a implicat penetrare, eu eram imbracata complet) am atins din greseala lichidul acela transparent, el nu a apucat sa isi dea drumul complet. Problema e ca la cateva minute am uitat de el si am mers la baie... era uscat in mare dar am atins cu partea respectiva fara sa imi dau seama vaginul dupa ce am urinat. Precizez ca sunt virgina. A trecut aproape o luna de atunci. Am avut stari de somnolenta, am plans din orice toata perioada lunii, am fost extrem de epuizata psihic si m.au durut sannii, insa alte simptome nu am avut. Azi trebuia sa imi vina ciclul, ieri am avut dureri normale de burta cum am mereu inainte de ciclu si mi s.au intarit sanii. Dar azi m.am trezit fara dureri, cu sanii normali si o stare usoara de greata. E posibil sa fiu insarcinata?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata, mi se pare o sansa prea mica. Dar asta ar trebui sa te invete sa respecti macar o igiena personala minima. Niciodata nu folosesti baia fara sa te speli pe maini in prealabil, gandeste-te ca atingi diferite obiecte si apoi iti atingi organele genitale cu mainile acelea murdare.

15 răspunsuri:
| dydy22 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata stai linistita cu siguranta nu ai ramas. Asteptam un raspuns de la tine

| Emilian65 a răspuns:

Este posibil sa fi ramas insarcinata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai facut doar asta nu ar trebui sa iti fie frica de o posibila sarcina, c.m. intarzie si de la alti factori, precum medicamente, schimbari ale timpului, suparari, stres, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Câtă prostie in ziua de astăzi.

| unknøwn a răspuns:

Şi la 17 ani aşa inteligentă eşti? De nu ştii cum se fac copiii?
Sigur nu eşti de la sat şi ai net de 2 zile?
Că altfel nu-mi explic de unde nivelul ăsta subunitar de informare.
Nu rămâi însărcinată nici dacă torni5 kg de spermă pe vagin.
Condiţia să rămâi însărcinată este ca băiatul să ejaculeze înăuntru şi 1 spermatozoid să ajungă la ovul să-l fecundeze.
Există cupluri care se chinuie 1 lună să facă un copil. Şi abia după aia reuşesc. Şi tu vrei să rămâi însărcinată de la un strop de lichid preejaculator care nici măcar nu ţi-a intrat în vagin?!
Eşti praf.
Îi iei penisul în mână şi tu habar n-ai ce-i aia spermă.
Să crezi că eşti însărcinată într-o situaţie de genul nu e absurd. E foarte absurd.

| AlbertAinstein a răspuns:

Da este posibil. Membrana care da virginitatea poate permite trecerea celulelor spermatozoide prin ea. Poti ramane in sarcinata chiar daca esti gravida. Asteapta pana la venirea ciclului dar intarirea sanilor sunt deja un sindrom mai cunoscut. Asteapta apoi fa un test de sarcina desi cred ca e prea de vreme! ( daca ti-am fost de folos funda happy )

| Yhugato a răspuns (pentru AlbertAinstein):

Copchile,lasa-te!

| Marrythenight a răspuns (pentru Yhugato):

De acord!

| AlbertAinstein a răspuns (pentru Yhugato):

Cred ca si eu cat si specialistii in "sex" de la Click sunt de parere cu minewinking!

| Yhugato a răspuns (pentru AlbertAinstein):

Hai taci ma, n-ai pic de adevar in ce ai spus tu acolo, daca formulai altfel poate ca reiesea intelesul!

| AlbertAinstein a răspuns (pentru Yhugato):

Esti un retardat laughing) de 10 ani probabil laughing

| Yhugato a răspuns (pentru AlbertAinstein):

Uite cine s-a gasit sa vorbeasca, ala de 11 ani.ala care habar n-are ca "Ainstein" se scrie Einstein, ce pot sa cer mai mult de atat? dar e bun ca pro-stii mor repede!

| AlbertAinstein a răspuns (pentru Yhugato):

Albert Einstein era luat laughing

| a2013 a răspuns:

Nesimtire,de la varsta asta

| AndreeaGeorgiiGe12 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mergi la un ginecolog.