| anonim_4396 a întrebat:

am 18 ani si am inceput sa fac sex cu iubitul meu de 3 luni, aseara m-am imbatat si i-am facut oral, pe o scara de la 1 la 10 cat de penibil\gresit e?(mentionez ca e primul baiat cu care am facut sex si avem ganduri destul de serioase)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cadrul cuplurilor stabile si cu activitate sexuala constanta, recurgerea la anumite perversiuni si fantezii sexuale printre care se numara si sexul oral, reprezinta adevarata stare de normalitate. Singurul lucru care poate fi considerat ca fiind penibil/gresit o reprezinta faptul ca ai indraznit sa faci un lucru perfect nomal doar atunci cand ai ajuns intr-o stare nu tocmai "normala". big grin

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Penibil este faptul ca ai facut asta fiind beata. Daca nu ai mai facut-o pana acum, e clar ca ai fost numai treaza. Asa va suciti mintile. Ti-as da un 2. Meritai 1 dar ti-am dat inca un punct pentru ca ai facut-o fiind majora.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

La 18 ani NU exista ganduri serioase domnisoara, singurele ganduri serioase la varsta ta sunt alegerea unui centru universitar de prestigiu undei vei strabate cearsafurile caminului

| eusiel1419 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

In zona unde traiesc eu, fetele, nu se marita la 25-30 de ani, daca ai atatia, nu se uita nimeni la tine. La noi facultatea nu se face numai sa fie facuta sau sa nu stai pe acasa.

| mihai69 a răspuns:

Nu mi se pare nimic greșit atât timp cât totul a fost de comun acord și a produs plăcere.

| SG1995 a răspuns:

Deloc, adică faptul că erai beată când ai făcut sex, da e penibil, dar faptul că i-ai făcut sex oral nu e neapărat ceva de damnat.

| ShaOfHatred a răspuns:

Singurul lucru penibil e ca te-ai imbatat

| Ara997 a răspuns:

Tu de 18 ani si iubitul de 3 luni... hmm, aranjeaza oleaca textul.

| JustStitch a răspuns:

In cazul asta e ok dar lasa-l si pe el sa iti faca tie

| FlorinFlz a răspuns:

Cam tanar iubitul tau de 3 luni laughing