| studentul89 a întrebat:

am 23 de ani, sunt baiat. As vrea sa stiu parerea voastra cu privire la o chestie, pentru ca sunt nehotarat. Ce parere aveti despre faptul de a face sex cu un cuplu. Adica doar cu sotia lui, si el doar sa se uite. Ei au 33 de ani, ea si el 38 de ani. Astept parerile voastre. Multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
18 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Vrea sa-i faca domnul un cadou mai special.

| mona a răspuns:

Fiecare cu inclinatile lor sexuale, eu una nu as fi de acord cu asa ceva

caramela
| caramela a răspuns:

Doamneeeeeeeee, pe ce lume traim? chiar am luat-o razna? cine isi da frate sotia sa o tavaleasca altu? si el fiind de fata? dar asta e..omu cat traieste vede, aude si invata multe, fiecare cu inclinarile lui sexuale...
eu ma abtin sa mai comentez.
O seara bunahappy

| Michiiiiiiiiii a răspuns:

Ce-ți păsa de părerea noastră?
Fă ce-ți spune capu' / inima.

| gdez a răspuns:

Daca si persoanele implicate sunt de acord. de ce nu?big grin Funda?puppy dog eyes

| OnlineZ a răspuns:

Ce dracu:ovorbesti serios in cazul asta e idiot prietenul tau..si e proasta nevastasa..Doamne Dumnezeule..Eu nu as fi de acord cu asa ceva daca mi s-ar cere vreodata asa ceva si in gluma l0-as scuipa in occhi

Răspuns utilizator avertizat
| OnlineZ a răspuns (pentru Raupe):

"Nene"raupe da ce crezi ca eu sunt curva, ce zici tu nu mai bine ma lasi in pace sa nu incep sa vorbesc urat ca atunci as cadea eu intr-o lumina prOASTA.Pentru nimic in lume nu as face asa ceva dapai pentru ceva de baut, daca ar accepta prietena ta asa ceva atunci nu e intraga la minte.Mai bine nu te mai baga in seama.La revedere

| OnlineZ a răspuns (pentru Raupe):

Dumnezeule! Mai sunt multi ca tine?

Răspuns utilizator avertizat
| OnlineZ a răspuns (pentru Raupe):

Nu ma intereseaza, esti multumit, alta de pe acolo nu ti-ai gasit vrei doar sa ma enrevzi.

Răspuns utilizator avertizat
| Vix999 a răspuns:

Atata timp cat persoanele implicate sunt de comun acord.ok

| frikk a răspuns:

Ce naspa trebuie sa fie pentru ala care se uita doar? OMPEGELEeee rolling on the floor)rolling on the floor)rolling on the floor)
nas rezista(i-as arunca pe fereastra)

| December a răspuns:

Pai daca ei nu au nici o problema si vor, e ok in principiu. Mai bine gandeste-te la tine, cum o sa te simti daca prietenul fetei o sa se uite la voi tot timpul big grin.

| Cleopa a răspuns:

Nu stiu daca ar fi corect fata de el, dar daca el nu are nimic de obiectat, atunci...

| mirelushhh a răspuns:

Mi se pare ciudat ca sotzul doar sa se uite, dar cine stie poate il excita lucrul acesta.Ramane doar la alegerea ta (daca nu te inhiba lucrul acesta, baga-te happy )

| CGA93 a răspuns:

Daca femeia e buna, si toata lumea e de acord...tot inainte. Atata sa faci treaba buna.

| Motofelea_Alex_1992 a răspuns:

Baga-te! Nu rata ocazia big grin.