| remusremus78 a întrebat:

Buna,am avut acum 3 sapt un contact sexual protejat cu o prostituata..la 14 zile dupa am avut un deranjament la stomac si am vomitat tot ce am mancat..astazi am baut un suc rece si ma supara gatul.pot fi simptome hiv?

9 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Nu, poate nu ai mancat bine zilele alea sau ai un microb in stomac. Ar fi bine sa mergi la doctor daca mai persista, dar eu zic ca nu are nici o treaba cu hiv-ul.

| Felys a răspuns:

Daca a fost protejat nu cred, cauza simtomelor descrise poate si cauzate de modificarile de temperatura, odata cu racorirea apar si virusi noi, analize pentru depistarea virusului hiv nu poti face decat peste 3 luni ca sa fie concludente, orice analiza pana in 3 luni nu indica realitatea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca a fost protejat nu, ai grija la ce mananci si cat de rece bei

Răspuns utilizator avertizat
| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Clar sida

| h4mh4m a răspuns:

Nu ai de unde sa stii fa-ti analize *** protejat 14 zile normal sunt simptome de raceala

| Tanase_Laurentiu_1996 a răspuns:

Frate,imi pare rau sa te anunt
dar pesemne esti gravid laughing

| Moraru_Bianca_1992 a răspuns:

Simptomele hivului se manifesta peste 6 luni, deci nu iti este rau din cauza ca esti infectat!

| remusremus78 explică:

Nu a persistat nici starea d voma si nici durerea d gat..doar o zi