| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Am avut contact sexual protejat cu iubitul meu (fara niciun fel de probleme/complicatii) pe data de 15 ianuarie. Am ciclu menstrual neregulat si mi-a venit menstruatia pe data de 31 ianuarie, (sange inchis la culoare, am avut si dureri destul de mari, cheaguri de sange, totul ca inainte), dar menstruatia nu m-a tinut la fel de mult ca inainte, doar 3 zile, nu 5 ca de obicei. Vreau sa mentionez ca m-am si masturbat in cea de a treia zi, iar dupa asta menstruatia si s-a oprit foarte direct.Sunt sanse sa fiu gravida?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce nu mergi la medic? Ce crezi ca rezolvi pe TPU? Nu suntem medici, ce stai degeaba programeaza te la ginecologie.

| Kranci123 a răspuns:

Nu cred, totusi o intrebare de control, ai umplut prezervativul cu apa dupa ca sa vezi daca curge sau nu?