| Andruta55 a întrebat:

Bună, am avut o ceartă cu iubitul meu iar el de două zile e tot supărat și nu-mi răspunde la apeluri. I-am lăsat mesaj daca s-a terminat între noi și a deschis un subiect diferit (daca mi-am făcut mașina) și refuza sa-mi răspundă la întrebare și la apeluri in continuare. S-a despărțit de mine sau este încă supărat? Să mai insist să-l sun sau să nu-l mai caut? Să aștept de la el ceva?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Care a fost motivu pentru care v ati certat? El trebuia sa te asculte sa te ierte, dar se pare ca este un bou

| RAY a răspuns:

Tu deja ai pe alti și te întrebi dacă mai bine )))))) ce comedie neagra e tara asta, plin de târfe

| Andruta55 explică (pentru RAY):

Eu nu am pe nimeni nu știu de unde ai dedus așa ceva

| RAY a răspuns (pentru Andruta55):

Pai si noi ce am vorbit aseara, in ine

| Violleta2022 a răspuns:

Da-i pace!
Lasa-l pe el sa te caute si sa-si ceara iertare si nu mai alerga ca disperata dupa unul smecher, care te manipuleaza cum vrea el.

| Robert2526 a răspuns:

E suparat pe tine, o sa ii treaca. Ai doua optiuni:

-Iti tu scuze pentru cearta (probabil asta asteapta)
-Nu ii mai scrii si astepti sa iti scrie el ( o va face sigur)

bine..mai e si a treia optiune, sa ii dai un mesaj si sa ii zici ca se comporta ca o femeie la menstruatie si ca nu mai ai nevoie de el happy

| Andruta55 explică (pentru Robert2526):

El de obicei e foarte suparacios și dramatic eu i-am scris ca nu vreau sa ne mai certăm și poate ca am greșit și eu deci e tot un fel de scuze. Poate îi va trece mulțumesc pentru sfat

| Robert2526 a răspuns (pentru Andruta55):

Daca crezi ca merita, cere-i scuze si te impaci cu el, e clar ca nu vrea sa va despartiti, dar tu decizi daca merita. Prea dramatic si suparacios...

| AlexCriss2000 a răspuns:

Nu mai aștepta nimic, că vei fi dezamăgită! Pur și simplu, nu se mai merită...