| VladSG a întrebat:

Am avut o relatie de un an jumate cu o fata.Iar in urma cu 3 luni am plecat din tara pentru ca am primit o oferta din partea unui club(joc fotbal).In aceasta relatie fata m.a inselat am iertat.o a avut iesiri nenumarate fara mine.Iar acum o luna m.a parasit pe motiv ca eu sufar din cauza ei ca ea ma face sa sufar.M.a parasit ne.am despartit iar acum ma cauta s.a intors la mine si vrea o sansa sa imi demonstreze ca am iubeste ca ii pare rau ca m.a lasat la greu. Oare se merita? tinand cont ca in cazul in care ne impacam o sa avem o relatie la distanta iar ea m.a lasat cand mi.a fost mai greu si in trecut m.a si inselat.Ma puteti ajuta cu ceva sfaturi? Va multumesc

2 răspunsuri:
| Angelina01 a răspuns:

Parerea mea este ca e cam falsa deci din punctul meu de vedere nu prea merita a 2 a sansa deoarece poate face iarasi la fel sa te lase la greu, acum nu pot spune sa nu o primesti inapoi dar nici sa ii dai a 2 a sansa, fa cumva si fi tu mai rece sa poata vedea ca a gresit si esti afectat. sper ca te-am ajutat

| Alexx321321 a răspuns:

Scuza ma ca iti spun da esti cel mai mare prost daca o ierti! Nu conteaza orgoliu tau sau alte chesti de genu... cel mai bine eh sa fi fericit da nu alaturi de ea care nici nu a ezitat cand s-a culcat cu altu! Si iti spun din experenta ca celalta persoana i a dat papuci si ce a zis sa vina la tine ca tu oricum o ierti! Asa ca baiet cauta cineva pe care sa te aprecieze la maxim pentru ce esti tu nu pentru ca esti o rezerva de bani sau alte chesti de genu! Salutbig grin si multa bafta!