| fetitsaanonima a întrebat:

Saptamana asta inainte sa imi vina ciclul am avut ultima relatie sexuala ...si acum sunt pe ciclu si ma doare foarte tare burta, si cred ca am racit la ovare, deoarece merg des la toaleta si ma dor ovarele, este posibiliatea sa fiu insarcinata? nu am alte simtome.

4 răspunsuri:
| Addeeee a răspuns:

Simtomele care dau de gol faptul ca esti insarcinata apar cam tarziu. Oricum, aici nu poate fi vorba de o sarcina decat daca nu te-ai protejat. Funda?batting eyelashes

| fetitsaanonima explică (pentru Addeeee):

Pai problema eee ca nu m-am protejat.

| Addeeee a răspuns:

Chiar daca ai facut sex neprotejat... banuiesc ca nu s-a "terminat" in tine. Asa k eu tot nu cred ca ar fi ceva legat de o sarcina, nici pe departe. Simptomele alea le ai din cauza unei raceli la burtica. Dar ca sa elimini orice fel de intrebare mai bine f-ti un test de sarcina dupa o saptamana de la actul sexual. Succes :*

| fetitsaanonima explică:

Ps: nu m-am protejat!