| Suki08 a întrebat:

Buna, am avut un chist la un ovar, nu mare, mi-a zis doamna ginecolog ca normal ar fi sa mi treaca, am terminat tratamentul de 3 saptamani 4, si am niste dureri inca de burta joase intepatoare, de la ce pot fi?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Durerile inca prezente fi provocate de multe cauze/motive, foarte diferite. Dupa terminarea tratamentului prescris, in mod normal ar fi trebuit sa te prezinti din nou la ginecologie, pentru a fi consultata din nou in vederea reevaluarii situatie reale, exacte existente in acest moment. Medicul ginecolog iti poate oferi raspunsul autorizat si in modsigur corect. Multa sanatate!

| Suki08 explică (pentru corbulalbrosu):

Mi a zis sa ma duc peste 3 luni, dar mai e pana atunci

| sofisis a răspuns:

Posibil sa fii racit?