| anonim26262 a întrebat:

Buna,am avut un contact sexual protejat, am verificat prezervativele la final, dar la al doilea numar i-am facut un oral puțin prietenului meu si dupa aceea i am pus prezervativul, el statea fix, intact doar ca mai aluneca 2-3 cm odata cu iesirea uneori si ma tem sa nu se fi scurs ceva pe langa,adica el nu si a dat drumul in vagin in numerele alea iar atunci cand aluneca el nu ejaculase,aplicatia imi zice ca eram in perioada infertila,am ciclu regulat, poate sa fie ceva sanse de sarcina? Presupun ca nu are cum deoarece nu era rupt prezervativul, ma tem pentru ca el nu a urinat dupa primul numar, doar s-a spalat si sters, pareri?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Probabil nu este aleasa nici marimea corespunzatoare a prezervativului
dar sunt mai multe lucruri aici de mentionat, dupa oral penisul ar trebui sa fie mai tare nu mai moale, dupa oralul scurt, nu cel care duce la finalizare bineinteles
stai fara griji, ai teama de tip anxios care nu este tocmai justificata! cu siguranta nu s-a intamplat nimic din ceea ce te temi!

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ai facut sex 1 numar, dupa care ai facut "putin" oral, dupa care ai pus un al doilea prezervativ nou pe "capul" prietenului si apoi ai facut al doilea numar? asa si? care sarcina? nu este vorba de nicio sarcina aici!

"ma tem pentru ca el nu a urinat dupa primul numar, doar s-a spalat si sters, pareri? "

pareri? sunteti minori si adolescenti care nu stiti domeniul acesta!

totusi cam des iti pui aceste intrebari, ma intreb ce varsta aveti voi? : https://www.tpu.ro/......iar-intre/

stai fara griji ca nu este vorba raportat la ceea ce ai scris de o sarcina!
daca ai anxietate atunci numai face sex, daca nu cunosti "domeniul" la fel mai intai invata, documenteaza-te si apoi faceti sex 'ca chiorii' cum se spune in popor!

| anonim26262 explică (pentru Simpatic):

Teama este pentru ca prezervativul aluneca de pe penis la iesire cu 2-3 cm iar la intrare se fixa singur la loc si ma tem sa nu se fii scurs ceva pe langa, chiar daca ar fi imposibil deoarece era marime fixa dar el aluneca din cauza oralului facut inainte de punerea lui

| anonim26262 explică (pentru anonim26262):

Asta nu se intampla de fiecare data, existau doar momente si uneori il fixam eu

| Simpatic a răspuns (pentru Simpatic):

Multumesc pentru funda!

| Simpatic a răspuns (pentru anonim26262):

Probabil nu este aleasa nici marimea corespunzatoare a prezervativului
dar sunt mai multe lucruri aici de mentionat, dupa oral penisul ar trebui sa fie mai tare nu mai moale, dupa oralul scurt, nu cel care duce la finalizare bineinteles
stai fara griji, ai teama de tip anxios care nu este tocmai justificata! cu siguranta nu s-a intamplat nimic din ceea ce te temi!